Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xerox 3140 - drukarka laserow xerox 3140 nie drukuje lewej strony po regeneracji

12 Lis 2012 23:54 3042 5
  • Poziom 9  
    Witam w mojej drukarce laserowej xerox 3140 skończył się proszek wiec wyczyściłem wg. instrukcji z internetu i napełniłem toner proszkiem dedykowanym dla mojej drukarki ale drukakra ni e drukuje mi lewego boku co widać na załączonym zdjęciu , czyściłem toner kilka razy chyba z 5 sucha szmatka wszystko wycierałem co może być przyczyna?

Drukarka nowa toner napełniany 1 raz

xerox 3140 - drukarka laserow xerox 3140 nie drukuje lewej strony po regeneracji
  • Poziom 17  
    Sprawdź czy toner jest równo rozłożony na rolce magnetycznej. Czy z jednej strony go przypadkiem nie brakuje.
  • Poziom 9  
    niby jest równo rozłożony toner nie wiem o co chodzi na razie zamówiłem na allegro toner po regeneracji koszt z wysyłką 80zł . Być może naświetliłem wałek opc lub przez to że dotykałem palcami wałek opc uszkodziłem go. Nie wiedziałem wcześniej że wałek trzeba mieć w ciemnym miejscu i nie wolno go dotykać rękami (dowiedziałem się o tym zbyt późno ). Człowiek uczy się całe życie ;)
  • Poziom 17  
    Od palcowania OPC były by raczej plamy. A i to nie zawsze. Jego naświetlenie jest bardziej prawdopodobne. Tyle tylko że musiał by być dość długo poddany działaniu światła i to dość mocnego. Długość fali lasera jest zupełnie inna niż światła dziennego lub żarówek. Daj znać proszę czy wymiana pomogła. Powodzenia.
  • Poziom 9  
    czekam aż przyjdzie ten toner i zobaczymy czy tamten zamiennik będzie działać ok być może mam gdzieś zabrudzony laser narazie czekam
  • Poziom 9  
    witam przyszedł dziś toner który zamówiłem na allegro po regeneracji i wszystko działa jak należy.W tonerze była dość mocno zasypana rolka opc (tak że musiałem wydrukować 2 strony na czarno żeby się oczyścił) proszkiem być może w tym moim niesprawnym też by trzeba było tak zasypać nie wiem najważniejsze że wszystko działa tamten toner zasypany prawdopodobnie sprzedam na allegro wystawie na licytacje albo zostawie na części