Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie sygnalizatora pod styk "S" radiolinii Elmes

13 Lis 2012 01:38 4056 2
  • Poziom 27  
    Witajcie, czy jak podepnę - z sygnalizatora akustycznego pod styk "s" radiolinii elmes jak na załączonym obrazku to przy uzbrajaniu i rozbrajania alarmu będzie słyszalne charakterystyczne "beep"?

Podłączenie sygnalizatora pod styk "S" radiolinii Elmes
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 27  
    Nie bądzie działać. S zwiera do masy a CA10 podaje + jeśli załącza sygnalizator. Musisz zastosować przekażnik podpięty stykiem między +12v a + sygnalizatora. Schemat rozwiązania znajdziesz na stronie Satela w dziale ichniejszych radiolinii.
  • Poziom 27  
    Ok, rozumiem, czyi styku S mogę użyć do zasterowania przekaźnikiem załączającym napięcie z wyjścia centrali (np zasilanie czujek) na SA+

Mam jeszcze jedno pytanko a nie chcę zakładać nowego posta. Mam z centralą Ca10 używany manipulator LCD, chciałem przypisać jeszcze drugi manipulator LED ale oba pod jedną strefę. Nie wiem jak to zrobić? Mam ustawić takie same adresy obu manipulatorów, jeden podpiąć do clk1 a drugi do clk2?

Moderowany przez sharp:

Polecam lekturę instrukcji instalatora oraz posty na forum.
    3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.