Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chieftec CFT-600-14CS - Piszczenie

Spider004 13 Lis 2012 15:09 1980 0
    Spider004
    Poziom 8  
    Witam mam problem z zasilaczem marki Chieftec CFT-600-14CS po wczorajszym czyszczeniu sprężonym powietrzem zaczął piszczeć, na początku myślałem że to co innego jakiś inny podzespół ale jednak to nie to. Posprawdzałem wszystkie wentylatory i są w porządku. Podłączyłem go na pająka bez obudowy i okazało się że to z niego piszczy jest to dziwny pisk raz cichy a raz głośniejszy, przerywa się na 1 sekundę jak chodzę po folderach lub zajmę komputer jakimś zadaniem. Dostrzegłem też że piszczenie znika jak włączę film lub grę pisk po prostu znika. W BIOS-ie pisk nie występuje, jest on tylko w Windowsie przy chodzeniu po necie i innych łatwych zadaniach. Dzisiaj delikatnie z głową rozebrałem go w celu dokładniejszego wyczyszczenia, ale pisk nie ustał. Myślałem że to cewki piszczą ale to chyba nie one. Dodam że napięcia są w normie sprawdzałem w BIOS-ie. Czyżby to już koniec żywota mojej bestii?
    Fotki:
    Chieftec CFT-600-14CS - Piszczenie Chieftec CFT-600-14CS - Piszczenie

Znalazłem nową przyczynę jak odepnę kable 2x PCIE z karty graficznej GTX 275 a karta zostanie tylko w płycie głównej to piszczenia w zasilaczu nie ma !!!
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści