Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Faac 452 MPS - logika ?

13 Lis 2012 17:51 2670 6
  • Poziom 8  
    Witam,

Szukałem, szukałem i niestety nie znalazłem więc założyłem nowy temat.

Moje pytanie:
    czy można tak zaprogramować centralę by po otwarciu zamykała się dopiero po przejechaniu samochodu, przejściu przez fotokomórki (komplet fotokomórek na zamknięciu) bez określonego czasu czuwania w pozycji otwartej.

W tej chwili mam logikę S 120s a w przypadku oczekiwania na gości to czasami za mało ;)

Proszę o podpowiedź.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 36  
    Nie jest to możliwe. To jest wykonalne, ale potrzebny jest dodatkowy przekaźnik.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 8  
    a można by coś bliżej?
    taki może krótki opis jak dla laika.
  • Poziom 36  
    Po prostu ta centrala nie ma takiej możliwości. Cóż tu można jaśniej. Trzeba by zmontować taki układ który po wykryciu ruchu przez fotokomórkę daje sygnał na przekaźnik a ten załącza step by step.
  • Poziom 8  
    bardzo dziękuję za informację.

Jak by Szanowny Kolega napisał tak od razu to bym się nie dopytywał.

Pozdrawiam!
  • Poziom 8  
    Mam jeszcze jedno pytanie z innej beczki.

Przy tej logice S jak wjeżdżam samochodem przed całkowitym otwarciem bramy to brama się później już sama nie zamyka trzeba to zrobić z pilota. Wg instrukcji w czasie otwierania fotokomórki na zamykaniu nie powinny pracować

Mam tylko jeden komplet foto na zamykanie podłączony wg rys.9 z instrukcji oraz mostek 11-14 (nie wiem czy dobrze, ale bez tego nie chciało działać)
  • Poziom 8  
    ostatnie pytanie nie jest juz aktualnelne, wystarczyło poczekac 120sek. tylko nie wiedzialem, że 2 minuty trwają tak długo.