Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Jumper 2007r - Skaczące ciśnienie, gaśnie

13 Lis 2012 19:03 2682 9
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z Jumperem 3 z 2007r. silnik 2.2HDI 120KM, problemem jest skaczące ciśnienie na listwie CR 300-350 i od czasu do czasu 170-380, samochód często sam gaśnie na wolnych obrotach, oraz często w ogóle nie ma mocy. Chciał bym się was doradzić ponieważ byłem w dwóch ASO i u 1 mechanika i każdy mówi co innego...
    1 ASO mówi że na wskutek złej ropy uległ "zasyfieniu" układ wysokiego ciśnienia i trzeba wszystko wymyć w myjce ultradźwiękowej
    2 ASO mówi że pada pompa wysokiego ciśnienia i trzeba ją wymienić wraz z regulatorem ciśnienia i po sprawie, ewentualnie wszystko wymyć
    3 Mechanik mówi że trzeba wymienić sam regulator ciśnienia

kompletnie nie wiem co mam zrobić, ogólnie znam się trochę na mechanice i jakoś przemawia do mnie ten regulator ciśnienia... co sądzicie ?
  • Poziom 30  
    A zapytam nieśmiele o filtr paliwa? Opiłki są?
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Regulator już zrobiony? W piekarni to serwisujesz?
  • Poziom 9  
    Filtr paliwa był sprawdzany pod kontem opiłków i nic nie było ...
    Do kolegi od piekarni ... wyżej napisałem że taką opcje stwierdził mechanik a was się doradzam
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    wietpol2 napisał:
    Filtr paliwa był sprawdzany pod kontem opiłków i nic nie było ...
    To regulator.
  • Poziom 9  
    jutro zamówię ten regulator i napisze cze przyniosło to efekt
  • Poziom 18  
    Regulator się wczytuje po wymianie, specjalna procedura, ciekawe czy piekarz wczyta :)
  • Poziom 9  
    gacopiesz, możesz mi powiedzieć czy ta procedura jest do zrobienia tylko lexią czy robi się ją np obrotami ... ?
  • Poziom 18  
    Tylko oryginalnym diagnoskopem
  • Poziom 9  
    problemem był regulator ciśnienia w pompie wysokiego ciśnienia pozdrawiam