Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowniki i program Pentagram P6361

14 Lis 2012 09:34 5301 15
  • Poziom 9  
    Witam nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze.
    Gdzieś zapodziała mi się płytka do konfiguracji routera pod modem,a stronka nie wchodzi mi wogule,i w google też nie mogę wejść na stronki niektóre,i nie wiem skąd mogę pobrać,a na pomocy technicznej jet tylko instrukcja pod ten model,a chciał bym skonfigurować router pod modem.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 43  
    Jeżeli nie możesz się zalogować przez 192.168. ... to zresetuj go do ustawień fabrycznych i zaloguj się ponownie.
  • Poziom 9  
    To jest moja pierwsza styczność z konfiguracja,zawsze dostawca neta mi konfigurował,a teraz zmieniłem dostawce i chciałem skonfigurować,ale nie wiem jak i chciałem z płytką go skonfigurować,a płytka mi się zapodziała.
  • Poziom 43  
    Skonfigurujesz go poprzez wpisanie w dowolną przeglądarkę adres 192.168.0.1 oczywiście router musi być połączony kablowo z komputerem.
  • Poziom 9  
    Nie wiem co dalej robic zeby go dobrze skonfigurowac,zebym puzniej nie mial zadnych problemow puzniej z netem.
  • Poziom 9  
    Mi chodzi o ta plytke co jest w zestawie,bo za jej pomoca dal bym rade skonfigurowac,tak mi sie wydaje.
    A neta mam z kablowki.
  • Poziom 9  
    Ten internet mam z firmy "Sat Mont Service"
    Czy mam adres IP?Bo żadnych danych nie mam od nich,w umowie nic nie ma napisane.
  • Poziom 9  
    Ten router sam się skonfiguruje, tylko że ja bym chciał mieć hasło, żeby nikt się nie podpinał.
  • Poziom 43  
    Zapewne autorowi chodzi o hasło do sieci wifi? Mam racje?
  • Poziom 9  
    o to tez,ale chcialem router poprawnie skonfigurowac za pomoca CD i haslo.