Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Jumper 2,2 hdi (FORD) - kłopoty z odpalaniem Jumpera 22 hdi

14 Lis 2012 10:43 8385 10
  • Poziom 9  
    Witam .Znów spadła temperatura i zaczęły się moje problemy z odpalaniem mojego auta. Temperatura w okolicach zera i trzeba sporo kręcić żeby odpalił. W serwisie sprawdzili na komputerze porobili wydruków i wychodzi że wszystko jest ok. Wymienili przekaźnik świec , świece grzeją a auto bardzo ciężko pali.Może ktoś miał podobny przypadek ,lub zna jakiś dobry warsztat z okolic Poznania?
  • Poziom 9  
    Witam czy ten problem z Jumperem 2.2 hdi po 2006 roku został rozwiązany bo u mnie jest tak samo jak jest zimny to cieżko pali akumulator kreci dobrze a bus tak jak by łapał palił i nie może złapać. jak ktoś miał taki problem to prosze o odp.
  • Poziom 21  
    Jak stwierdzili ze wszystko w porzadku to dlaczego dalej nie pali bylo zapytac.Ten silnik to niewypal jakich malo.lancuch rozrzadu w porzadku?
  • Poziom 9  
    Tak łancuszek jest wporządku chyba
  • Poziom 10  
    Sprawdź pompkę paliwa w zbiorniku. A paliwo OK?
  • Poziom 9  
    Paliwo jest OK, pompka chyba też.
  • Poziom 21  
    Na pompie CR masz dwa zawory jeden o ile dobrze pamietam z zielona wtyczka a drugi jasnego koloru.wypnij jasna i odpal.
  • Poziom 9  
    I wtedy jak wypnę to co powinno sie dzieci ?
  • Poziom 14  
    nie zna sie na tym silniku ale przypuszczam, że czujnik temperatury. I jak to jest to to powinien lepiej odpalic
  • Poziom 9  
    Rozumiem i jak wypnę jasną kostke to jest od czego czujnika tak

Dodano po 2 [godziny] 30 [minuty]:

Wypinałem tą kostkę siwą i nic dale to samo i to chyba nie jest czujnik tyem. tylko to jest czujnik regulator paliwa
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany wina była rozrusznika za wolno kręcił oddałem rozrusznik do przeglądu wymienili tuleji i styki i teraz szybciej kreci i pali tak jak trzeba.