Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon MP 150 - Canon MP 150 krzywo wciąga papier

herkules_00 14 Lis 2012 14:02 1911 4
  • #1 14 Lis 2012 14:02
    herkules_00
    Poziom 15  

Rolka krzywo wciąga papier co w efekcie blokuje drukarkę. Papier wygina się z prawej strony (tam gdzie rolka). Drukarkę rozkręciłem i przeczyściłem rolki, niestety bez zmian. Na co jeszcze zwrócić uwagę w tym modelu? Rolka nie wygląda na tragiczną. Oceńcie zresztą sami?(wiem że jakość kiepska). A może w złym miejscu szukam przyczyny?
    Canon MP 150 - Canon MP 150 krzywo wciąga papier

0 4
  • Pomocny post
    #2 14 Lis 2012 15:40
    endriuf
    Spec od drukarek

Coś wpadło do podajnika. Potrząśnij drukarką. Jeśli nie pomoże, to musisz wyjąć cały podajnik.

0
  • Pomocny post
    #3 14 Lis 2012 16:17
    hernan_cortes
    Poziom 21  

A trzpień (końcówka) rolki poboru papieru cały? Pytam bo na zdjęciu tego nie widać (zasłania element mocowania po prawej stronie rolki) a czasami ta końcówka się łamie i wtedy urządzenie może się zachowywać jak opisałeś.

0
  • Pomocny post
    #4 15 Lis 2012 21:05
    bbrutus
    Poziom 19  

Jak dla mnie to wygląda na jakieś ciało obce w drukarce, przejrzyj całą drogę przejścia papieru, różne rzeczy już wyciągałem z drukarek. Ewentualnie sprawdź mechanizm separatora czy działa prawidłowo

0
  • #5 16 Lis 2012 16:07
    herkules_00
    Poziom 15  

Rozebrałem drukarkę na części pierwsze. Faktycznie była dość porządnie jeszcze zasyfiona, jakieś włosy, itp. pod drugim wałkiem pod spodem itp. Złożyłem i... działa :)
    Dzięki za pomoc i sugestie !!!

0