Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

u700 - Instalowanie gier na nim. Kilka pytań.

14 Nov 2012 16:00 771 1
  • Level 15  
    Witam!!
    Wiem, wiem jest pełno poradników o tym, ale mam kilka pytań dot., tego modelu. A mianowicie:
    Quote:
    6. Podłączamy teraz telefon do komputera za pomocą kabla USB.
    a) Windows znajduje nowe urządzenie, dajemy instalacje sprzętu i w okienku instalacji lecz nie łączymy się z witryna MS

W jaki trybie uruchomić tela PC studio, synchronizacja, czy download mode?
    Quote:
    b) Wskazujemy folder gdzie wcześniej wypakowaliśmy pliki ze sterownikami

Sterowników raczej uniwersalnych nie ma, więc prosłbym o stery Qualcomm ale na win7.
    Quote:
    Jeżeli wszystko zostało wykonane wg instrukcji, a telefon nie wykrywa aplikacji, to prawdopodobnie ma ona zbyt wielki rozmiar (pozornie). Wystarczy wówczas wgrać małą aplikację (np opera mini), zaktualizować dane w ustawieniach telefonu, by pliki jar i jad były wykryte, a następnie należy te pliki podmienić bez aktualizacji danych. Rozwiązanie to ma jedną wadę - po wgraniu kolejnej aplikacji i aktualizacji danych nasza "zbyt wielka" aplikacja prawdopodobnie zniknie. Nie testowałem, czy zmiana rozmiaru pliku jar w pliku jad pozwoli wykryć naszą aplikację bez względu na jej rozmiar, ale to całkiem możliwe.

Co to znaczy zbyt wielki rozmiar, jaka jest granica??
    Taka jak w Samsungu c3050 że granica było 300 kb??
    Prosze o odp i z góry dznx!!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się