Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder TechniSat CE-T lista kanałów

14 Lis 2012 16:44 5223 3
  • Poziom 2  
    Zakupiłem dekoder TechniSat CE-T.
    Mam problem z ustawieniem listy kanałów w ten sposób, aby można było wybierać dany kanał z pilota bezpośrednio po włączeniu dekodera, po ułożeniu swojej listy.
    Dzwoniłem do producenta i przesłali mi nowy soft, który wgrałem, ale to nic nie zmieniło.
    Opisze co robię krok po kroku.
    LCN wyłączony, bo inaczej nie ma opcji "Przesuń"
    1. wyszukuje program np. TVP1 HD
    2. zatwierdzam OK
    3. MENU - EDYCJA PROGRAMU - OK - HASŁO
    4. strzałkami przesuwam program na 1 miejsce na liście
    5 .zatwierdzam - OK
    6. EXIT
    7. jest informacja "ZAPISYWANIE"

Wybierając po tych ustawieniach na pilocie np. 1 uruchamia się zapisany program w tym wypadku TVP1 HD.
    Niestety po wyłączeniu urządzenia i ponownym włączeniu ustawienia znikają i lista programów jest bez moich ustawień.

PYTANIE - czy robię coś nie zgodnie z instrukcja ?
    - instrukcja podaje w punkcie 4.2.5 że jest to możliwe

Z góry dziękuję za odpowiedz.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Coś jest nie tak z softem, tuner powinien pamiętać ustawienia.

Proponuje przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo przeskanować kanały.
  • Poziom 2  
    Porada dała pożądany skutek. Po przywróceniu ustawień fabrycznych, lista programów , które były na liście FAVOURITE automatycznie przesunęły się według numerów które nadałem. Teraz mogę wybierać program z pilota tak jak stworzyłem listę.Dzięki za poradę. Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Ja mam dokładnie ten sam problem, wszystko działało pięknie prawie przez rok, a od tygodnia cały czas posortowana lista się przestawia, przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie pomaga, nie wiem już jak to naprawić, nowej aktualizacji do softa już długo nie było, ale na tej działało cały czas dobrze i nagle się posypało...
    Ms ktoś jakiś pomysł ??

Z góry dziękuję !!