Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny program do sterowania LED...

02 Lut 2005 16:05 2714 9
  • Poziom 20  
    Witam czy istnieje jakis program do sterowania diodami led ktore sa podlaczone pod zasilanie od cd-romu pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Poszukaj a znajdziesz , było tu kilka programów do sterowania diodami z portu LPT , a zasilanie z molexa nie jest wtedy potżebne(no chyba ze chcesz przyczepić 20 Led-ów):)
  • Poziom 20  
    na lpt nie mam podlaczonych diod tylko jak Ty to nazywasz molexa i chce wiedziec czy jest jakis progs do tego zeby nimi sterowac
  • Poziom 16  
    Witam!
    (Myślę że dobrze zrozumiałem pytanie)Raczej nie będzie programu do sterownia diodami z zasilacza bo by musiał sterować całym zasilaniem kompa czyli zasilaniem twardego dysku płyty głównej itd. Można sterować z portu LPT tak jak napisał kolega powyżej lub z potu COM. Jeżeli się zdecydujesz na sterowanie przez LPT to ci mogę dać programy (cmk led, discolitez) i schemat jak to podłączyć.
    Pozdr.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    a czy ckmled moze sterowac 4ma diodami przez COMa???
  • Poziom 16  
    w lewym górnym rogu wybiera się numer portu
  • Poziom 26  
    a jest tam schemat?? jak nie to jak to podpiąć??
  • Poziom 11  
    moglbym prosic o przeslanie tego programu na meila

studentmarcin4(malpa)wp.pl

Dodano po 3 [minuty]:

sorka za problem sciagnąlem juz programik to jest taki programik ktorego szukalem od jakiegos czasu

bardzo bym prosil o wystawienie na forum schematu jak podłaczyc diody do poszczególnych portow

acha i ktory port jaką ma nazwe