Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płaski przewód głośnikowy do podłączenia kolumn i amplitunera

15 Lis 2012 08:44 2754 6
  • Poziom 24  
    Witam

Co byście polecili aby podłączyć dwa zestawy kolumn jedne na Monacor KEP i syczkach Morela oraz Tonsil i syczkach Vifa z amplitunerem Harman Kardon AVR 255? Zestawy grają u mnie na jakiś kablach lecz leżą luźno na podłodze i trzeba zrobić z nimi porządek. Chcę dać je w listwę podłogową ale jeden będzie przebiegać również pod listwą od drzwi dlatego musi być płaski. Najdłuższy odcinek przewodu to maks 8 metrów. Jaki byście polecili przewód w rozsądnej cenie dobry jakościowo? Jaki przekrój byłby odpowiedni?
  • Poziom 24  
    Pisząc płaski miałem na myśli coś takiego http://www.speckable.pl/?action=shop&tw_id=1676&kod=TPLYP2X2%2C5OFC gdyż taki jak podałeś może się nie zmieścić pod dość płaską listwę pod drzwiami.

Kolumny które posiadam to klon Siest Tonsil-a z przetwornikami Tonsil GDN 15/40/5 8ohm i kopułka Vifa XT25TG30-04 oraz stojące blisko amplitunera i mogące być zasilane innym kablem gdyż tego nie będę chował w listwy Monacor SPH-165kep i Morel mdt-29. Waham się pomiędzy przekrojami 1,5 mm2 i 2,5mm2
  • Poziom 24  
    Dzięki petrus :)