Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows 8 i screen FBI zamiast youtube

15 Lis 2012 21:01 1143 5
  • Poziom 10  
    Witam. Mam od dwóch dni windows 8 i dziś pobierałem kilka plików z internetu i po ponownym włączeniu komputera okazało się że zamiast youtube i wszystkich doń odnośników pojawia się screen FBI taki jak po zablokowaniu megaupload. Rozumiem że mam jakiegoś wirusa który mnie przekierowuje na tą stronę tak ? Ktoś miał tu podobny problem i napisał mu ktoś by usunąć wpisy z etc\hosts więc tak zrobiłem ale to nic nie dało. W OTL dałem "sprzątenie" i teraz moge np włączyć bezpośredni link do filmu i działa ale str gł. nadal nie działa. Prosiłbym o pomoc i tutaj daje log w załączniku.
  • Spec od komputerów
    Sprzatanie w OTL usuwa pozostalosci po wykonowaniu skryptow oraz samo OTL, nie wiem skad Ci przyszlo do glowy, ze ta funkcja cos napraiwa?

Uzyj AdwCleaner, opcja Delete.

Zmien strone glowna w chrome na inna.

Wykonaj skrypt w OTL:

:OTL
    O4 - HKCU..\Run: [FakeKMS] C:\Users\Great M\fakekms.exe (win8russia.tk)
    [2012-11-15 17:37:12 | 004,856,832 | -HS- | M] (win8russia.tk) -- C:\Users\Great M\fakekms.exe
  • Poziom 10  
    To nie wiem dlaczego linki do filmików chodzą. Co do tego co napisałeś to o główna stronę o jako gł stronę youtube mi chodziło nie w chrome. W chrome mam na głównej najczęściej używane. Wykonanie skryptu też nie pomogło po restarcie także bez zmian.
  • Spec od komputerów
    Nie wazne o co Ci chodzilo, masz zmienic strone w Chrome, teraz masz:
    CHR - homepage: http://start.facemoods.com/?a=umail3

Zrob skan przy pomocy mbam oraz cureit.

Daj w zalaczniku extras.txt z OTL o ktorym zapomniales! Do tego log z TDSSKiller.

Problem dotyczy wszystkich przegladarek?
  • Spec od komputerów
    Utworz sobie pusty plik hosts, ktory usunales.

Logi wygladaja ok.