Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Delphi GT-B3410 - Brak zasięgu, nie rozpoznaje sieci

zbychu251 17 Nov 2012 16:48 1752 5
 • #1
  zbychu251
  Level 9  
  Witam wczoraj spadł mi przypadkiem telefon i od tego czasu mam zerowy zasięg i nie mogę pisać sms ani dzwonić bo zawsze "Nie można znaleźć sieci" zapewne przy upadku uszkodziła się ta antena wewnętrzna. Telefon teraz jedynie może mi służyć jako odtwarzacz muzyki. Da się to jakoś naprawić ?? Jak tak to ile by to kosztowało ?? Z góry dzięki
 • #2
  grubas
  Level 40  
  Antena to bardzo optymistyczny wariant.
  Do sprawdzenia konektor antenowy na płycie ( o ile ten model posiada ), nastepnie może być pęknięta płyta, puściły luty w torze radiowym lub gdzieś na płycie. Bez sprzętu tego nie naprawisz.
 • #3
  kopppl
  Level 13  
  Jak nie posiadasz wiedzy i doświadczenia to poradził bym Ci oddać telefon do osoby która jest w stanie zobaczyć co poszło podczas upadku lub serwis.
 • #4
  zbychu251
  Level 9  
  Tak wiem zaniosę bo przeciez jestem kompletnie zielony w tych sprawach tylko chciałbym wiedzieć czy się orientujecie ile mogłaby kosztować naprawa ??
 • #5
  kopppl
  Level 13  
  To zależy od tego co konkretnie jest uszkodzone a nikt Ci na 100% nie odpowie bo nie ma tego telefonu w rękach, a po samym opisie jest to niemożliwe aby stwierdzić co konkretnie zostało uszkodzone.
  W serwisie napewno zapłacisz więcej aniżeli jakby naprawił Ci to ktoś kto zna się na rzeczy.
  Pozdrawiam.
 • #6
  zbychu251
  Level 9  
  Ok dzieki, w poniedziałek planuje zanieść i wtedy dam znać co było ;)