Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia C5- 5ML; jak na dłużej wyłączyć lampę błyskową

stefkusz 17 Lis 2012 19:11 1290 2
  • #1 17 Lis 2012 19:11
    stefkusz
    Poziom 11  

Witam,
    W moim telefonie (Nokia C5-00 5ML) jest ustawienie domyślne lampy błyskowej na: "automatyczny".
    Można przed zrobieniem fotki ustawić na: "wyłączony", ale po zrobieniu fotki zostaje automatycznie przywrócona funkcja błyskania przy następnej fotce.
    Każdorazowe ustawianie, przed zrobieniem zdjęcia, na rezygnację z błysku jest uciążliwe (dla mnie).
    W poprzednich modelach Nokii, które posiadałem (3120, 5130), funkcję błyskania lampy ustawiałem w ustawieniach aparatu i działała dotąd, dopóki nie zmieniłem tego ustawienia.
    Proszę o informację, czy niestety nic na to nie można poradzić, bo ten typ tak ma ?
    Czy też przestawienie lampy na tryb: "wyłączony" powinno być zachowane do chwili, kiedy sam przestawię ten tryb na inny, a w takim razie powinienem fona oddać no naprawy gwarancyjnej.
    Pozdrawiam
    mk

• #2 18 Lis 2012 12:25
    arem
    Poziom 39  

Dopóki jesteś w trybie robienia zdjęć i wyłączysz sobie lampę błyskową , to nie będzie Ci świecić. Wyjście z tryby robienia zdjęć i ponowne wejście powoduje ustawienie aparatu w tryb automatu i tego nie zmienisz - ten typ tak ma :)

• #3 18 Lis 2012 13:00
    stefkusz
    Poziom 11  

Dzięki,
    Twoja odpowiedź wyjaśniła mi w pełni moją niewiedzę.
    Szkoda tylko, że "ten typ tak ma". :(
    Pozdrawiam
    mk

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo