Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A 4 B 5 - Kierunkowskazy wariują

knypa 18 Lis 2012 14:49 3633 9
  • #1 18 Lis 2012 14:49
    knypa
    Poziom 10  

Jestem posiadaczem audi A 4 jest to przejściówka 1999-2000 B5 KOMBI .Mam problem z kierunkami
    Przy włączonym zapłonie i załączeniu kierunku lewego lub prawego przekaźnik pstryka ale szybko ,
    a żarówki się nie zapalają . Po włączeniu silnika na zegarach zapalają się kierunki ale co jakiś czas ,
    nie regularnie i szybko pstryka przerywacz, a żarówki zapalają się ale nie regularnie a czasem wogule. Na awaryjnych jest wszystko ok. Żarówki dobre.
    Co może być przyczyną takiego zachowania kierunkowskazów.
    Podłączyłem przyczepkę i początkowo było zez zmian potem kierunki zaczęły działać dobrze wyciągnąłem wtyczkę z gniazda samochodowego i znowu kicha ....
    Kierunkowskazy nie działaja dobrze.. pomoże mi ktoś pomocy!!!!!!

0 9
  • #2 18 Lis 2012 19:50
    424165
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 18 Lis 2012 20:47
    jarewa
    Poziom 31  

Awaryjny ok wiec przerywacz który jest umieszczony w przycisku awaryjnych nie ma sensu wymieniać. Jedynie co można to zobaczyć jego styki (kostkę) jak to nie pomoże idź dalej ku manetce.

0
  • #4 18 Lis 2012 21:32
    panam
    Poziom 29  

Miałem kilka podobnych przypadków i winny był przerywacz, czyli przycisk awaryjnych, 4 na 5 przypadków. Po wymianie, działa ok. Pozdrawiam.

0
  • #5 20 Lis 2012 16:20
    knypa
    Poziom 10  

Przerywacz wymieniłem i było OK ... wyjechałem z garażu i zgineły prawy kierunek przód i na błotniku proszę koledzy o pomoc już głupi sie robie.... co może być przycyną ? z tyłu kierunki są ...

0
  • #6 20 Lis 2012 18:59
    knypa
    Poziom 10  

Proszę o pomoc !!! mam AUDI A4 kombi 1999 2000 r to przejściówka ostatnio zaczęły mi fiksować kierunki, mrugają szybko, efekt jest taki jak by się spaliła żarówka ale są ok. Wymieniłem przerywacz ten 10-cio pinowy od świateł awaryjnych i pokazały się kierunki ale po czasie zginęły.
    Prawa strona przód i na błotniku tył prawy ok … Co jest grane może mi ktoś coś mądrego powiedzieć. Żarówki OK czy jest może zabezpieczenie przód tył i lewa prawa strona kierunków????
    KOLEDZY POMOCY>>> proszę o radę… Prąd na żarówkę nie dochodzi sprawdzałem miernikiem.
    --------------------------------------------------------------------------------

Właśnie ten przerywacz wymieniłem i było przez chwilę ok a później przód prawy się skończył... prądu nie ma...
    A może mi ktoś powiedzieć gdzie jest poprowadzona wiązka przewodów od kierunków i jakie to kolory kabli prawdopodobnie jest gdzieś w słupku ale gdzie.
    I które to kostki ???? jak i gdzie szukać??????

1
  • #7 20 Lis 2012 19:36
    13adam13
    Poziom 29  

Masa kierunkowskazów ci ni łączy.

0
  • #8 20 Lis 2012 19:37
    artureklondek
    Poziom 12  

No w audi za kierunki odpowiada przerywacz wbudowany we wlacznik awaryjnych

1
  • #9 20 Lis 2012 19:47
    knypa
    Poziom 10  

Właśnie ten przerywacz wymieniłem i było przez chwilę ok a później przód prawy się skończył... prądu nie ma...
    A może mi ktoś powiedzieć gdzie jest poprowadzona wiązka przewodów od kierunków i jakie to kolory kabli prawdopodobnie jest gdzieś w słupku ale gdzie.
    I które to kostki ???? jak i gdzie szukać??????

0
  • #10 24 Lis 2012 14:21
    knypa
    Poziom 10  

Zamykam temat kierunkowskazy doszedłem sam wymieniłem przerywacz ale kupiłem używany .
    Nie miał styku i dlatego nie działały kierunki z przodu…
    Teraz jest wszystko OK kierunki działają Audi przekręciło 3000000 z hakiem i zaczynają się shcody.
    Na razie jest wszystko dobrze.

1