Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Siemens T1335-po ustawieniu parametrów i włączeniu start-blokuje pokrywę

JAKOS59 18 Lis 2012 21:33 1671 2
 • #1 18 Lis 2012 21:33
  JAKOS59
  Poziom 1  

  Wyświetlacz pralki nieczytelny od ponad roku.
  Pralka po ustawieniu parametrów i włączeniu "start" - blokuje pokrywę i dalej nic się nie dzieje. Tak jakby włączona była funkcja "prania ze zwłoką". Być może ktoś w domu włączył niechcący lub bezmyślnie tą właśnie funkcję a przy nieczytelnym wyświetlaczu trudno z niej "wyjść".

  Próbowałem w sklepie z AGD dokupić wyświetlacz do tego modelu, ale zostałem odesłany do serwisu Siemensa. Tam moduł wyświetlacza wielkości pół paczki zapałek może być zamówiony i dostarczony w ciągu 10 dni za cenę ok. 200 PLN. Dlatego chwilowo wstrzymałem działania w tym kierunku.

  Czy ktoś z czytelników mógłby mi pomóc w jaki sposób zresetować lub wyzerować ustawienie "zwłoki" przy nieczytelnym wyświetlaczu, gdyż może pralka jest sprawna, a jedynie zachowuje się zgodnie z narzuconym zaprogramowaniem.

  Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki dot. mojego problemu.

  1 2
 • #2 18 Lis 2012 22:50
  zhudomel
  Specjalista AGD

  JAKOS59 napisał:
  Pralka po ustawieniu parametrów i włączeniu "start" - blokuje pokrywę i dalej nic się nie dzieje. Tak jakby włączona była funkcja "prania ze zwłoką".
  Jedno drugie wyklucza. W razie włączenia prania ze zwłoką, pokrywa jest blokowana dopiero w chwili rozpoczęcia prania, czyli po upłynięciu ustawionego czasu opóźnienia. Do sprawdzenia blokada, elektrozawór itd..

  0