Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 3 - Gzie najtaniej i którą wersję wybrać?

19 Lis 2012 14:20 1485 9
  • Poziom 10  
    Witam Wszystkich

Razem z żoną napaliliśmy się na Battlefield 3; muszę wiec kupić dwie płyty; wiec jest to dla mnie spory wydatek wiec nawet parę złotych taniej będzie dla mnie zadowalające. Oczywiście interesuje nas głównie rozgrywka multi.
    W internecie można znaleźć kilka opcji zakupu:
    1) Płytka BF3 w granicach 130zł - dostaję pudełko płytę, klucz. Więc to by mnie najbardziej satysfakcjonowało ale czy nie ma tańszej opcji załóżmy zniżka za kupienie dwóch sztuk, czy może jakieś tańsze sklepy.
    2) Klucz z allegro. Pobieram gierkę wpisuje kupiony klucz nagrywam sobie na płytę. I tutaj mi to troszkę „śmierdzi chachmentem”. Czytałem o przypadkach z kluczem na rynek Azjatycki który jest później blokowany. Poza tym jednak co mam w ręce to wiem że mam  wolałbym takie rozwiązanie.
    3) Jest cała masa dodatków „Siły pancerne” itd. lub pakiet „Premium” ; ale czy w ogóle ktoś w to gra, czy warto w to inwestować?
    Z góry dzięki za odpowiedź..
    Pozdrawiam Piotr
  • Poziom 43  
    Kup jedną, żona i ty możecie mieć oddzielne postacie... Chyba że będzie małżeńskie lan party :D
    Swoją drogą żona-gracz to rzadkość...

Co do kluczy z allegro czytaj komentarze sprzedającego. Oszuści są jak i w każdym innym dziale allegro.

Co do dodatków to nie wiem, karkand jest chyba dosyć popularny ale pewnie najwięcej ludzi gra w bazową BF3.
  • Poziom 9  
    Czy jednak? Ja mam Premium i jednak dużo ludzi gra na dodatkach. Bardzo mi się podoba dodatek B2K, ale czy nie lepijej poczekać na promocję świąteczną i kupić Premium i podstawke za pół ceny czyli 124,99? Wyjdzie tyle co zwykła gra a będzie jeszcze premium.(Wersja origin :D) To jest limited edition normalnie za 250zł :D
  • Poziom 10  
    No własnie Lan party :D i tu jest pies pogrzebany. Słyszałem że na Orginie przed świętami czasem są promocje, ale tam też chyba tylko wirtualna wersja ;/.

A skąd oni mają te klucze? Na jakiej zasadzie je sprzedają? Skąd ich atrakcyjna cena?
  • Poziom 43  
    Pytania kieruj do sprzedających...
  • Poziom 10  
    Faktura179 - a skąd wiesz że promocja będzie jeśli tak to gdzie :) pisząc "(wersja orgin)" masz na myśli ze z Orgina?
    Czy oni też wysyłają wirtualną wersję?
    Gdybym miał możliwość zakupy dwóch premium za jakieś 260zł; to by rozwiązało mój problem.

Z góry dzięki za odpowiedź...
  • Poziom 9  
    Prawdopodobnie będzie- ja tak kupiłem w haloween za pół ceny więc myśle że we święta również :D. Wersja origin to wersja niestety tylko cyfrowa, ale jak chcesz pudełko to za 10zł na allegro sprzedają. Jeśli jednak nie było by takowej promocji ja bym się wybrał na różne strony takie jak fabryka kluczy. http://www.fabrykakluczy.pl/gra/battlefield-9/ Oto ich ceny(jest tam Nawet BF4!). Morzesz pogrzebać również po innych podobnych stronach chociaż polecałbym jednak fabrykę ponieważ kolega kupił tam wiele żeczy i jeszcze ani razu go nie oszukali.

@Edit Jak już będziesz miał BF'a możesz mnie zaprośić do znajomych. Mój nick to: Faktura12 Zawsze chętnie gram z polakami :D
  • Poziom 10  
    Wielkie dzięki za odpowiedź... Zdecyduję się jednak na wersję z fabryki kluczy za 89 zł będę miał dwie podstawki :) a z czasem dokupię sobie dodatki. Nagram na płytkę LightScribe dokupię pudełko wydrukuję okładkę, będzie jak oryginał, a cena 70% niżej :) Ehh taki ze mnie esteta :]

PS: Jak tylko dorwę gry to nie omieszkam Cię zaprosić; jeszcze raz dzięki za pomoc.
  • Poziom 9  
    Dzisiaj jest promocja 50% zniżki na edycje limitowaną :D (Ale na Originie)