Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Siemens Pi 2540 - Czarny ekran po wybudzeniu z u¶pienia

Deo0512 19 Nov 2012 15:49 1422 1
    Deo0512
    Level 1  
    Witam Serdecznie
    Mam problem z moim laptopem fujitsu siemens amilo pi 2540. Wszystko zaczęło się od uszkodzonego gniazda zasilania. Z braku czasu i odpowiedniego sprzętu (obecnie jestem w Wielkiej Brytanii) postanowiłem oddać komputer do polskiego serwisu... i tutaj był chyba mój największy bł±d, gdyż to co zrobił ten go¶ciu wołało o pomstę do nieba (jakie¶ prowizoryczne obej¶cia, przy tym wypalony kawał płyty głównej i do tego cało¶ć trzymała ok 2 dni... a koszt 25 funtów). Problem jednak jest w tym, że po zamknięciu klapy i wznowieniu pracy po długim czasie matryca pozostawała ciemna to znaczy... jak by wgl nie dostawała zasilania:( pomagało ponowne wł±czenie komputera na nowo... jednak teraz to i nawet to nie pomaga. Uruchomi się może raz na 20 wł±czenie:( gdzie może leżeć Ľródło problemu? gdyż rozważam nad kupnem nowej płyty głównej...
    Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam Serdecznie
    Eidems
    Level 29  
    Moim zdaniem warto było, porozmawiać z serwisantem o jego wykonanej pracy, i prosić o jakie¶ rozwi±zanie, zwrot gotówki czy cokolwiek, my¶lę, że w obecnej sytuacji, będzie najlepiej oddać laptop do porz±dnego serwisu, i niech oni po prostu go naprawi±, lub niech zdiagnozuj±, co trzeba wymienić/naprawić;)