Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV SHARP LC-32BV8E Brak obrazu przez HDMI z PS3

19 Lis 2012 17:30 5124 3
  • Poziom 10  
    Witam. Mam taki problem. Zakupiłem kilka dni temu PS3. Tv to sharp LC-32BV8E
    Podłączam przez HDMI I nie ma obrazu. W prawym górnym rogu przez chwile pojawia się znaczek ze Hdmi jest aktywne plus jaka jest rozdzielczość. Np HDMI 720 Lub 576 lecz nic poza tym. Podłączając przez s-video obraz jest lecz jak wiadomo w jakiej jakości....totalna porażka.

Dodam ze np podłączając pod nowszy TV u mamy w pokoju jest piękny obraz. Również podłączam przez monitor w pc i tez jest obraz. To samo dzieje się z dekoderem syfry + pvr z nagrywarką. Znowu gdy łącze z dekoderem fergusona bez nagrywarki obraz przez HDMI jest.
    Czy ktoś z Was miał podobny problem i go rozwiązał?? Czy to może mieć związek z HDCP???? Bylem dzisiaj w serwisie Sharpa z zapytaniem o nowe oprogramowanie do TV ale nie mieli.

Bardzo proszę o pomoc gdyż podłączając ps3 przez s-video to jest jakieś nieporozumienie...
  • Poziom 34  
    Jaka jest ustawiona rozdzielczość na wyjściu konsoli?
  • Poziom 10  
    Patrzylem na kazdej rozdzielczosci. Na zadnej nic nie idzie...

Mam pytanie. Czy moze pomoc zmiana softu na nowszy? Jezeli tak to skad moglbym pobrac?? Na stronie sharpa nie ma niestety