Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel astra 98r 2.0 DTL - ciężko odpala nie wchodzi na obroty

19 Lis 2012 22:09 4644 5
  • Poziom 9  
    Witam . Mam problem z Asterką 2.0 DTL. Zgasła w czasie jazdy po przejechaniu 50m (zimny silnik) i już nie odpaliła o własnych siłach. Po użyciu plaka odpaliła ale silnik bardzo szarpał. Po jakimś czasie zaczął równo pracować ,ale przy naciskaniu pedału gazu strasznie szarpie silnikiem. Nie chce wejść na obroty(max1500-1700obr). Jak silnik jest ciepły to pali bez problemu ,ale na obroty nie wchodzi. Zapowietrzenie raczej nie wchodzi w grę , bo podpiąłem pompę na przezroczyste wężyki i wszystko wydaje się w porządku.Zaślepiałem przelewy omijałem filtr paliwa. Na kompie jedyny błąd to przekaźnik świec żarowych.Może ktoś spotkał się z taką usterką.
  • Poziom 24  
    Pompa do pompiarza do naprawy :idea: :idea: :cry:
  • Poziom 22  
    Zgadza się pompa się skończyła. Teraz trzeba szykować jakieś 3 tys.i zregenerowac w porządnym warsztacie.
  • Poziom 20  
    kmitki napisał:
    Zgadza się pompa się skończyła. Teraz trzeba szykować jakieś 3 tys.i zregenerowac w porządnym warsztacie.

To sąsiad kupił astrę tylko dth za 3200zł na chodzie a tu taka cena? :D Kolega se lubi pożartować ?
  • Poziom 22  
    koleś kit napisał:
    To sąsiad kupił astrę tylko dth za 3200zł na chodzie a tu taka cena? :D Kolega se lubi pożartować ?

To nie są żarty.Tyle kosztuje profesjonalna naprawa pompy VP44
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany . Padł sterownik pompy.Założyłem używany -koszt 200zł.Dzięki za zainteresowanie tematem.