Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Master - Renault Master 2004 2,5 dci - wolno schodzi z obrotów - co może

20 Lis 2012 11:03 7419 7
  • Poziom 1  
    Renault Master 2004 2,5 dci - wolno schodzi z obrotów - co może być przyczyną? Taka sytuacja powoduje problem z redukcją biegów.
    Wymieniłem pedał gazu bez rezultatu. Sugerowano mi usterkę przepustnicy. Czy ktoś może spotkał się z tym problemem w tym typie auta ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    He he, a ja Tobie sugeruję wymianę łącznika między fotelem a pedałem gazu :D

Wyciągnij EGR oraz tą "puszkę" w której siedzi i wyczyść wsio do białego, tylko nie pytaj co to jest EGR i gdzie to......
  • Poziom 10  
    moze syf w zaworku regulujacy gruszka od turba i trzyma na obrotach
  • Admin grupy Samochody
    rally_krakow napisał:
    A możesz rozwinąc swoja teorię?Tak łopatologicznie.
  • Poziom 39  
    rally_krakow napisał:
    Sam to wymyśliłes czy wyczytałes w necie?
  • Poziom 10  
    w zadnym necie np jak zaworki od podcisnienia w bmw sa zasyfione to potrafia sie przyblokowac co skutkuje sterowanie gruszki do turba. Bardzo czeste w e39, e46 i dlatego to napisalem
  • Poziom 39  
    rally_krakow napisał:
    w zadnym necie np jak zaworki od podcisnienia w bmw sa zasyfione to potrafia sie przyblokowac co skutkuje sterowanie gruszki do turba. Bardzo czeste w e39, e46 i dlatego to napisalem
    I wtedy wolno schodzi z obrotów?
  • Poziom 10  
    Witam ,miałem ten sam problem po wymianie pompy sprzęgła, okazało się ,że jest krótsza od starej i nie wciska czujnika położenia sprzęgła. Po dogieciu blachy z czujnikiem w stronę pedala
    Wszystko jest ok . Pozdrawiam