Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes ML - zamiana foteli nieelektrycznych na elektryczne

Ratowniczka1 20 Lis 2012 14:46 2838 8
  • #1 20 Lis 2012 14:46
    Ratowniczka1
    Poziom 7  

Witam wszystkich
    Potrzebuje pomocy dotyczącej wymiany foteli w mercedesie ml a mianowicie chciałabym zmienić fotele nie elektryczne na elektryczne i w związku z tym mam pytanie czy ktoś to już zrobił i jak Proszę bardzo o pomoc bo nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat Pozdrawiam Agnes

0 8
  • #2 20 Lis 2012 17:07
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Ale w czym Ci pomóc? Schemat i montujesz po kolei.

0
  • #3 20 Lis 2012 18:15
    Ratowniczka1
    Poziom 7  

Chodzi mi o to że nie ma dodatkowych kostek pod siedzeniem, a w skrzynce bezpieczników są bezpieczniki do regulacji foteli.I wyłania się taki problem że nie wiem gdzie są te kostki i gdzie trzeba ich szukać żeby się do nich dostać.Czy łatwiej będzie doprowadzić od początku prąd? Nie jestem mocna w tym temacie więc proszę o pomoc. Pozdrawiam

0
  • #4 20 Lis 2012 18:17
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Ratowniczka1 napisał:
    Nie jestem mocna w tym temacie więc proszę o pomoc.
    Więc nie zrobisz sama. Nawet nie podałaś o jaki konkretnie samochód chodzi, o roku produkcji już nie wspomnę.

0
  • #5 20 Lis 2012 18:49
    Ratowniczka1
    Poziom 7  

Mercedes Ml 163 , 270 CDI, rok 2000 A co do tych kostek muszę zrywać podłogę czy można jakoś inaczej się do nich dostać?Obecne fotele są podgrzewane...Z góry dziękuję i pozdrawiam

0
  • #6 20 Lis 2012 21:39
    trans-serwis
    Poziom 39  

Ratowniczka1 napisał:
    A co do tych kostek muszę zrywać podłogę czy można jakoś inaczej
    Można oczywiście inaczej. Trzeba zaprowadzić samochód do warsztatu.

0
  • #7 21 Lis 2012 19:16
    Ratowniczka1
    Poziom 7  

Czy jest tu ktoś kto może mi pomóc a nie odsyłać mnie do mechanika! Wystarczy mi trochę wskazówek i poradzę sobie sama...!

0
  • #9 24 Paź 2013 13:03
    fasttruck
    Poziom 9  

witam odgrzebuje stary temat
    mam pytanie czy może jednak ktoś już to robił wymianę foteli i poda jakiś opis, albo chociaż namiar na link lub instrukcje do ml 163 350 po lifcie.
    będę wdzięczny
    i jeszcze jedno pytanko- auto jest USA i chciałbym zmienic wskazania licznika z mil na kilometry, nie chodzi o prędkościomierz tylko o licznik .
    proszę o pomoc.

1