Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kurs na wózek widłowy.? Czy jest coś warty?

ka_3 07 Maj 2017 12:30 25629 36
    barante
    Poziom 1  
    Według mnie to kurs na wózki to dobra sprawa. ja swego czasu zrobiłem sobie taki kurs z kolegę w Oes w Krakowie. I potem nie miałem problemu ze znalezieniem pracy czy to w Polsce czy też za granicą. Zawsze mi się to przydaje.
  • Konserwator Urządzeń Dźwigowych
    KacperK9
    Poziom 2  
    O, właśnie tam planuję się wybrać, bo co raz gdzieś pojawia się ogłoszenie, że jednak te uprawnienia są potrzebne. Tak na dobrą sprawę jak już raz się je zdobędzie to będą i będą, a o oes Kraków już kiedyś słyszałem... nie wiem czy kumpel nie robił tam uprawnień
  • Konserwator Urządzeń Dźwigowych
    KacperK9
    Poziom 2  
    Sprawdziłem temat i faktycznie, kumpel robił kurs na wózki widłowe w OES Krk i całkiem sobie chwalił ich, z tego co wspominał to nawet spoko robotę znalzał po zrobieniu uprawnień
    andrewandreww
    Poziom 1  
    Ja jak byłem w Holandii to bardzo mi się przydała ta umiejętność. Znalazłem lepsza robotę i nie musiałem dymać tylko pomykałem wózkiem. A wszystko przez to że kolega nie chciał iść sam na kurs i mnie namówił i trafiliśmy do OESu a tam już poszło gładko. uważam że to fajna inwestycja. I można znaleźć lepsza robotę po takim kursie.
    KukowskiM
    Poziom 2  
    ile kosztuje taki kurs w oesie? szybko idzie? dobrze robią???
    Ernii80
    Poziom 1  
    Witam
    Jestem z Gliwic gdzie polecacie w okolicy kurs na wózki z UDT??
    marelach
    Poziom 1  
    Tu masz ośrodek gdzie sprawnie zrobisz kurs na wózki i bez problemu zdasz egzamin- Oes Kraków. Ja przynajmniej tam robiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem. Kurs jest prowadzony tak byś jak najwięcej się nauczył i pozyskał wiedzę do zdania egzaminu. Spokojnie polecam