Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kopiowanie pilota Elmes TH7 do szlabanu

Darassus 21 Nov 2012 21:40 14067 2
Altium Designer Computer Controls
 • #1
  Darassus
  Level 10  
  Mam pilota do szlabanu firmy Elmes z oznaczeniem na płytce drukowanej TH7. Nie chcę kupować drugiego u dewelopera (koszt ponad 100 zł), a ten muszę zwrócić za jakiś czas. Niestety, nic nie wiem o tym pilocie, a google na zapytanie "Elmes TH7" milczy. Czy jest to pilot z kodem stałym? Znalazłem zamiennik (LINK), który umożliwia kopiowanie, ale tylko dla 433,92 Mhz i kodu stałego. Poniżej załączam zdjęcia płytki pilota:

  Kopiowanie pilota Elmes TH7 do szlabanu Kopiowanie pilota Elmes TH7 do szlabanu

  Plastikowy korpus wygląda jak na poniższym zdjęciu ze strony producenta:

  Kopiowanie pilota Elmes TH7 do szlabanu

  Czy ktoś posiada więcej informacji na temat tego pilota? W jaki sposób mógłbym go skopiować? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 • Altium Designer Computer Controls
 • #2
  telbod
  Level 32  
  To jest pilot z kodem zmiennym. Nie będzie pasował do szlabanu. Ten od szlabanu tez jest z kodem zmiennym. Skopiować się da ale za dużo więcej niż 100 zł. Podana przez developera cena nie jest mocno zawyżona. Znam przypadki takie że 400 za dodatkowy pilot sobie życzą.
 • #3
  Goshky
  Level 20  
  Wygląda mi to na pilota DWB100 Elmesa, takich pilotów łatwo się nie kopiuje tylko bierze nowego, otwiera radiolinie naciska przycisk nauka i zapisuje się go w pamięci tejże radiolinii.