Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 1.6 - Centralny zamek - nie działa moduł UCH?

22 Lis 2012 00:22 7848 3
  • Poziom 12  
    Kilka dni temu kupiłem Renault Megane PH1 1.6 8V wersja RT.
    Produkcja 29.12.1997

Zauważyłem po czasie ze na konsoli jest klawisz centralnego. Po naciśnięniu słychać przekaźnik, ale nic się nie dzieje. Kluczyki z jednym klawiszem, do immo. Jak naciskam, to zapala się lampka nad głową, ostrzegawcza czerwona przestaje migać i odpalam dopiero samochód. Skrzynka UCH, ta z bezpiecznikami model 703297183J. Wersja umieszczenia bezpieczników B. Wszystko działa tylko centralny zamek nie. Wersja bez alarmu.
    Kostki do każdych drzwi poczyszczone + odrdzewiaczem psiuknięte. Z Reno spotykam się pierwszy raz i nie wiem co gdzie szukać.

Pytanie.
    1. Od czego zacząć, przekaźnik słychać i co dalej?
    2. Czy centralny będzie działać z pilotem do immo.

Wersja:Immobilizer, 2X poduszki, wspomaganie kier. ABS, 2X e. szyby, e, szyberdach, centralny, radio fabryczne, z przyciskami,

Widziałem że wersje z klima i 4 e. szybami mają więcej przekaźników na UCH.
    Jak ktoś miał podobny przypadek to proszę o sugestie, będę sprawdzał każdą możliwość, w ostateczności czego bym nie chciał to podłącze centralny nie fabryczny.
  • Specjalista grupy V.A.G.
  • Poziom 9  
    Witam zostałem posiadaczem Renault Megane Classic '98. I mam taki problem centralny zamek z pilota nie działa. W jednym kluczyku czerwona dioda się zaświeca po naciśnięciu przycisku i także dioda wysyłająca sygnał działa, w drugim kluczyku jest sprawna bateria lecz kluczyk nie działa, nie wysyła sygnału czerwona dioda się nie świeci. Samochód ma zdjęty imobilaiser. Nie wiem czy trzeba kodować kluczyk czy do jakiegoś speca jechać zielony jestem w tym