Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Htc sensation 4g biały ekran przy włączeniu z logo htc

22 Lis 2012 01:34 3504 19
  • Poziom 8  
    Witam!!! Po przytrzymaniu przycisku od przyciszania i włącznika mam:
    LOCKED
    PYRAMID PVT SHIP S-ON RL
    HBOOT-1.18.0000
    eMMC-boot
    Aug 2 2011, 22:35:52

VER opr 1.50.69.1 czy idzie coś z tym zrobić?
    Zrobiło się tak po aktualizacji po wfi, nie doszło do końca.
    Jak go włączam,to zawibruje i pokaże się biały ekran napis htc i wisi.
    robiłem przez RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.50.401.1_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_223042_signed i błąd 131 s-of też żadnym sposobem nie idzie mi, więc z karty sd nic nie mogę wgrać.
    proszę o jakąś POMOC!!!
  • Poziom 34  
    A CID masz odpowiedni do tego softu ?
  • Poziom 20  
    Znajdź odpowiedni soft do CID i wgraj go z karty Sd .
  • Poziom 8  
    jeżeli mam s-on to wgram z karty?

Dodano po 17 [minuty]:

a jak mam sprawdzić cid jak on się nie włącza?
  • Poziom 34  
    Najprościej po numerze P/N - nie zawsze jest to możliwe, ale zazwyczaj jest to wykonalne.
  • Poziom 8  
    p/n 99hna070-00 - chodzi o ten numer,tak? tel jest z Polskiego Orange.

Dodano po 14 [minuty]:

możecie powiedzięć jaki soft tam wrzucić, bo jakiego nie wrzucam,to zaczyna robić przez chwile i na końcu napis no image.
  • Poziom 34  
    Tak, to właśnie P/N.
    W poniedziałek napisze Ci dokładnie jaki soft potrzebujesz - chwila cierpliwości ;)
  • Poziom 8  
    ok,czekam, ale uwazasz,ze jak mam s-on to pójdzie
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoje wiadomości w tym temacie. jever 23
  • Poziom 34  
    Najnowszy soft do Orange to:

RUU_PYRAMID_ICS_ORANGE_PL_3.32.69.51_Radio_11.69A.3504.00U_11.23.3504.07_M2_release_284442_signed

Jeśli CID jest oryginalny (tzn. nikt go nie zmienił wcześniej) to pójdzie bezproblemow z S-ON.
  • Poziom 8  
    Dzięki!!! Już się biorę i dam znać czy poszło

Dodano po 2 [minuty]:

Cid nie ruszany,więc może pójdzie,biorę się za szukanie, a może masz linka do niego?

Dodano po 23 [minuty]:

Wujek Google nie wiele mówi o tym sofcie,szukam i brak..... :cry:

Dodano po 2 [godziny] 8 [minuty]:

Przewaliłem już chyba wszystko i nigdzie nie ma!!!! Jak by się komuś przydało,to tu coś jest,ale starsze http://www.filefactory.com/f/c87a2330449af512/
  • Poziom 34  
    Możesz spróbować wgrać jakiś starszy - jeśli tylko wgrywana wersja jest równa lub wyższa od tego co jest w telefonie to pójdzie.
    Możesz poszukać softu na stronie htcdev, ewentualnie spytać się na forum xda-developers, może tam ktoś będzie miał.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie!! Zasysam ten RUU​_Pyramid​_Orange​_PL_1​.45.69​.3_Radio​_10.56​.9035​.00U​_10.​.. ale wątpię żeby poszedł, bo jak robił mi przez wfi aktualizację,to poszło do końca,ale już się nie włączył,tylko wisi na htc. Za godzinę dam znać
  • Poziom 8  
    Oczywiście nie poszło!!! Znalazłem coś takiego http://www.htcdev.com/devcenter/downloads i tam jest pyramid-ics-crc-3.0.16-c764bfb.tar alej dalej invalid operation

Dodano po 1 [godziny] 47 [minuty]:

Sensation Orange PL CRC 3.0.16 v4.0 97.2 MB 3.32.69.51
    Sensation Orange PL CRC 3.0.16 v4.0 97.4 MB 3.32.69.12
    Poszły obydwa i to samo
  • Poziom 34  
    To co ściągnełeś to tylko aktualizacje systemu, RUU do Sensation to jakieś 400 MB. Jeśli nigdzie nie możesz znaleźć najnowszej wersji to może wyślij telefon do serwisu - przecież jeszcze jest na gwarancji, softu też nie ma rozgrzebanego, więc bez problemu go zrobią.
  • Poziom 34  
    Ten na pewno nie pójdzie - jest on przeznaczony do niebrandowanych telefonów a kolega ma z Orange.
  • Poziom 8  
    Przykro mi,ale nie mam gwarancji,telefon kupiłem bez,ale cały komplet i przez długi czas było ok.
  • Poziom 34  
    Jeśli jest kupiony w orange i masz cały komplet to powinna być tam karta gwarancyjna - no chyba że telefon "wypadł z ciężarówki". Jeśli jest podstemlowana to wystarczy do naprawy gwarancyjnej.
  • Poziom 8  
    Gdybym miał kartę gwarancyjną,to bym tu nie pisał i trzeciej nocy nie ślęczył na tym htc. Próbowałem wszystkiego, nawet z trikdrytem,ale nic nie idzie. Jedyne wyjście,to ten soft co podałeś,ale przewaliłem chyba wszystko i nigdzie go nie mogę znaleźć. Dzisiaj ostatnia noc i go .......
  • Poziom 34  
    Zadzwoń na infolinie HTC - kiedyś w przypadku Wildfire S naprawiali telefony uwalone po aktualizacji softu nawet jeśli niemiały żadnych papierów. Całkiem możliwe że w Twoim przypadku też pójdą na ręke i zrobią bez problemów. Trzeba tylko podrążyć temat ;) . Ewentualnie zostaje odpłatne wgranie softu w Regenersis, powinno kosztować to mniej niż 100 zł, ale po szczegóły też byś musiał się z nimi skontaktować.