Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kopiowanie kontaktów w BB

lukasz726 22 Nov 2012 12:42 12945 9
    lukasz726
    Level 26  
    Witam.Mam problem ze skopiowaniem kontaktów w blackberry torch 9800 z telefonu na kartę SIM. W odwrotną stronę potrafię to bez problemu bo mam opcję w menu,ale na kartę nie mogę odszukać. Proszę o pomoc jak to zrobić.
    sm233
    Level 38  
    Chyba się nie da. Jak wyślesz mi backup całego BB zrobiony desktopem to mogę Ci wydobyć pojedyncze vcf-y i wrzucisz je do czego chcesz.
    FIsiu_
    Level 27  
    Można zrobić to pojedynczo: książka adresowa->wybierasz kontakt-> najedz na numer telefonu->menu->kopiuj kontakt na sim.
    lukasz726
    Level 26  
    No to rewelacyjne rozwiązanie. Doszukałem się tego już dawno, ale mam ponad 300 kontaktów łącznie z mailami i innymi danymi. Jeśli mi to zrobisz to zapłacę.
    sm233
    Level 38  
    Wyślij mi backup i Ci to zrobię. Dam Ci wszystkie vcf pojedynczo, będziesz sobie mógł wgrać do dowolnego telefonu.
    FIsiu_
    Level 27  
    Do jakiego telefonu chcesz to przekopiować? Jeśli do innego BlackBerry to robisz Backup z jednego i wgrywasz do drugiego.
    lukasz726
    Level 26  
    Chcę wgrać do iphone 4s. Dziękuję ale nie jestem upoważniony do wysyłania nie moich danych i nie mogę skorzystać z oferty kolegi. Chyba wolę przepisać je ręcznie,a raczej dam córce 20zł i posiedzi pół dnia na weekendzie :) .
    sm233
    Level 38  
    Zakup licencję na taki program: BlackBerry Backup Extractor i tam jest opcja wypakowania dowolnych rzeczy.
    lukasz726
    Level 26  
    Wszyscy mają świetne pomysły. Wolę dać córce niż kupować program po to aby skopiować kontakty. Proszę o rozsądek. BB się pozbywam i taka operacja jest nie opłacalna a ja nie mam żeby wywalać kasę w błoto.
    sm233
    Level 38  
    Darmowego programu nie ma, ja mam licencję i oferuję Ci zgranie wszystkiego za free, wydaje się to być jak dla mnie dobrym pomysłem, możesz podjechać do Kielc i będę robił wszystko przy Tobie jeśli boisz się, że będzie mi się nudziło i będę kopiował komuś kontakty i udostępniał w niepowołane ręce...
    Potem mogę Ci je wrzucić do Iphone bez problemu i tyle. Możesz to zrobić też ręcznie ale do 250 sztuk chyba tylko bo więcej się pewnie nie zmieści.