Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

niechciany odsłuch w słuchawkach

22 Lis 2012 21:46 1290 15
  • Poziom 9  
    Witam, od jakiegoś czasu występuje u mnie odsłuch w słuchawkach, mam słuchawki z mikrofonem i słyszę nawet jak oddycham w nich, może mi ktoś powiedzieć jak to wyłączyć ? mam windows XP

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 42  
    Karta pewnie zintegrowana?
    Wyłącz monitoring i już - w opcjach odtwarzania karty.
  • Poziom 9  
    karta zewnętrzna USB 7.1

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 42  
    A coś więcej? Jaki model?
  • Poziom 9  
    nie piszę nigdzie modelu, to jest karta którą kupiłem razem ze słuchawkami

(dj-MatyAS)
  • Poziom 42  
    Karta zewnętrzna 7.1 to jakiś model z górnej półki za 300 zł albo i więcej więc producent nie napisał jaki to model?
  • Poziom 9  
    kupiłem ją razem ze słuchawkami, dokładnie z tej aukcji http://allegro..html

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 10  
    Jaka złośliwość. U mnie jest tak kiedy mikrofon mam blisko siebie a głośność większą .
  • Poziom 42  
    To nie jest karta 7.1.
    Czytałem że jest podobno bardzo dobra i pewnie dlatego z niej korzystasz. Dla testu podłącz się do zintegrowanej i napisz czy występuje wyżej opisane zjawisko.
  • Poziom 9  
    Tak, występuje na zintegrowanej to samo zjawisko.
  • Poziom 42  
    Przy wyłączonym monitoringu także?

Jeśli tak to coś jest nie tak ze słuchawkami.
  • Poziom 9  
    A jak wyłączyć monitoring?
    W poprzednich słuchawkach miałem to samo, więc raczej to nie jest wina słuchawek.
  • Poziom 42  
    A jaką masz zintegrowaną kartę (lub płytę główną)?
  • Poziom 9  
    Płyta to FUJITSU SIEMENS D2175-A1

Dodano po 1 [minuty]:

a karto dźwiękowa to Pole
    Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Jakaś nietypowa ;)

W ustawieniach miksera daj wycisz przy mikrofonie (przy odtwarzaniu) - na screenie tego nie ma bo mam xonara, ale przy Twojej karcie najprawdopodobniej będzie.

niechciany odsłuch w słuchawkach
  • Poziom 9  
    nie typowa, bo tania była i miarowa :D
    pomogło, dziękuje :)