logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PS3: Problem z połączeniem bezprzewodowym padów po reinstalacji systemu

itachipw 23 Lis 2012 07:34 984 2
REKLAMA
  • #1 11563426
    itachipw
    Poziom 9  
    wita,. mam następujący problem. po ponownym wgraniu systemu mam problem z bezprzewodowym podłaczeniem padów. włączam konsole słychać dźwięk, po chwili dopiero obraz wjerzdża i po zalogowaniu łapie 1 pada. jeżeli chodzi o 2 pada to tylko na kablu bo jak chce połączyć bezprzewodowo to system sie zwiesza i wizualizacje zwalniają. na poprzednim systemie oby dwa działały poprawnie, a przy instalacji systemu wszystko zgodnie z instrukcjami.

    Proszę poprawić post - regulamin pkt.3.1.13 [dzimi]
  • REKLAMA
  • #2 11569675
    DoktorWolt_pl
    Poziom 10  
    a może to kwestia aktualizacji oprogramowania. Czy obydwa pady są oryginalne? Jeżeli nie to wiele by wyjaśniało.
  • #3 11588351
    itachipw
    Poziom 9  
    tak, dzieje się tak przy aktualnym systemie;dysk został wyczyszczony na pc z danych, nastepnie włożony do konsoli +pendrive. oczywiście że pady są oryginalne.

    Moderowany przez Dzimi:

    Proszę stosować się do poleceń moderacyjnych. Regulamin pkt.3.3. Niestosowanie się do polecenia moderacyjnego może skutkować ostrzeżeniem.

REKLAMA