Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Whirpool,AWE 6517/P - klamerka wpadla miedzy beben a obudowe pralki

monika506 23 Lis 2012 09:44 4335 4
  • #1 23 Lis 2012 09:44
    monika506
    Poziom 2  

Witam mam pralkę Whirlpool ładowana od góry AWE 6517/P
    Wpadła mi klamerka drewniana między bęben a obudowę pralki.
    Ktoś mi poradził że mam prać normalnie bo klamerka przy przesuwaniu bębna nie ocierała i nie powinna nic uszkodzić. Więc wyprałam normalnie
    Czytałam na forum, że jednak trzeba to usunąć bo może pokiereszować części w środku.
    Z bębna wypięłam ten plastik przez który z pod grzałki wyciągnęłam pół klamerki (która rozdzieliła się w trakcie prania). Drugiej połowy i sprężynki metalowej nigdzie nie ma. Ruszałam pralką, przesuwałam ją tak by się coś tam się przemieściło i nic to nie dało-pozostałych części nie widać.
    Gdzie ta klamerka i sprężyna może być? Pod grzałką jej nie ma, obracałam bęben, ale to nic nie daje, nic nie słychać by coś haczyło.
    Jak mam to wyciągnąć-czy odkręcenie grzałki coś pomoże?
    A jeśli tak to jak to należy zrobić????
    Proszę o pomoc.

• #3 23 Lis 2012 14:28
    monika506
    Poziom 2  

Tak jak Pan mówił odkryłam filtr (puszke, wyleciała tylko woda i kurz), 2 połowa klamerki była w wężyku przy filtrze. Niestety nie ma tam sprężynki od klamerki. Myśli Pan że może być ona w tej gumie-misce z tą kulką gumową? która łączy bęben i wąż filtra>
    Czy jest możliwość że ona gdzieś leży w bębnie i jej nie widać ani nie słychać? Bo przy okręcaniu bębna nic nie wadzi i nie haczy?

• #4 26 Lis 2012 09:04
    monika506
    Poziom 2  

Odkreciliśmy cały wężyk który idzie z komory pralki do filtra. Nic tam nie było, w misce z kulką też nie, w filtrze nie ma.
    Bęben o nic nie haczy, nic nie hałasuje. Już sama nie wiem gdzie to może być.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME