Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

twardy dysk przy zapisie

11 Mar 2003 06:29 1173 5
  • Poziom 2  
    Mam twardziela ok 135 mb 8O , po sformatowaniu jest wzystko ok ale gdy zapisuję coś na niego pojawia sie komunikat sorry my english acces violation or not formatted disk :cry: . Jeżeli ktoś coś wie pomóżcie.
    Pozdrawiam Janusz
  • Poziom 11  
    Może być nieobsługiwany przez płytę lub uszkodzony. Sformatuj pierwsze pod windowsem 2000
  • Poziom 16  
    A jaka plyta nie obsluzy 135 MB ? ;)
    jezeli sie kopsnoles i jest to 135 GB to mozesz miec problem faktycznie z obsluga lub przes plyte lub sysytem win98 SE nie lubial juz powyzje 60GB ale to mozna polatac a tak na marginesie to bym proponowal wsiasc ktorys z opisanych tutaj na formu programow testujacych i posprawdzac go
  • Poziom 15  
    bywa i tak...Mam do czynienia na codzien z malymi pojemnosciami:)
    Jesli Ci nie pomorze program Disc Wizard 2000 to sobie odpusc.
    Czesto mialem przypadki ze dysk dał utworzyc partycje ,sformatowal sie a potem write error.
    ps
    W biosie nie ustawiaj dysku jako LND lub Large - nie zadziala
    Podepnij dysk na osobnej tasmie

• Poziom 10  
    Miałem podobny problem ale z mniejszym dyskiem. Oddałem do serwisu :D i powiedzieli mi że dysk jest do wymiany. Jednak kumpel zrobił mi tzw.preformat (nie wiem czy tak to sie nazywa- chodzi o format przez wejscie serwisowe plyty (??)) i teraz chodzi jak burza.
    Pozdro!