Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Totem Mite T czy Mildton 80? - porównanie

GoHalas 23 Lis 2012 20:43 615 2
  • #1 23 Lis 2012 20:43
    GoHalas
    Poziom 14  

Witam. Zastanawiam się nad tym jakie kolumny zrobić/ kupić.
    Jak w temacie chodzi mi o Totem Mite T lub Mildton 80.
    W przypadku Mildtonów posiadam GDN25/60 oraz niekompletne zwrotnice do tych kolumn.
    Jak brzmi 25cm głośnik to już wiem, ale nigdy nie miałem okazji posłuchać Totem Mite T. Stąd moja prośba o wrażenia, porównania, ocenę innych forumowiczów, którzy mieli okazje słuchać oba zestawy kolumn.
    Dodam, że przyzwyczaiłem się już do basu z 25cm głośnika. Lubię też przestrzeń, stereofonię i dużo szczegółów w wyższym pasmie oraz wolałbym jednak nieco mniejsze kolumny. Jeśli jednak Mildton 80 okaże się lepszy moja decyzja padnie na ten właśnie model.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

0 2
  • #2 24 Lis 2012 00:33
    Tomq
    Poziom 38  

Cytat:
    Dodam, że przyzwyczaiłem się już do basu z 25cm głośnika. Lubię też przestrzeń, stereofonię i dużo szczegółów w wyższym pasmie oraz wolałbym jednak nieco mniejsze kolumny. Jeśli jednak Mildton 80 okaże się lepszy moja decyzja padnie na ten właśnie model.

A dlaczego tylko te dwie kolumny bierzesz pod uwagę? Tym bardziej, że producent głośników do nich (znowu) nie istnieje?

Przesiadka z 25 cm gdna na 13 głośniczek to nie jest dobry pomysł. Jeśli już to jakiś 18 cm woofer - wtedy to będzie miało sens (gdy będzie wyższej jakości). Teraz podobno Seasy w promocji. Nie rozumiem dlaczego forumowicze nie znają innych producentów głośników jak tylko Tonsil?

0
  • #3 24 Lis 2012 00:42
    GoHalas
    Poziom 14  

Głośniki do tych kolumn cały czas można kupić. Jest ich całe mnóśtwo.
    Chciałbym zmieścić się w kwocie max 400zł za same głośniki.
    Jeśli nie Mite to jaki zestaw mógłbym wybrać? DIY także mnie interesuje.

0