Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Challenger ST 800 P - ver.5.0 z PIN KODEM

24 Lis 2012 15:30 10398 4
  • Poziom 10  
    Witam,

Jak to zwykle bywa w przypadku zakupu samochodów używanych, dostajemy kluczyki i piloty ale już instrukcje, kody i informacje co zrobić w przypadku awarii już nie.
    W tym przypadku chodzi o Toyotę Corollę 2004 i zamontowany alarm Challenger ST 800 P ver 5.0 z PIN KODEM.
    Challenger ST 800 P - ver.5.0 z PIN KODEM

Przy zakupie auta wydano jednego pilota, w którym teoretycznie rozładowała się bateria. Po wymianie okazało się że dioda świeci cały czas. (zgodnie z wyczytanymi sugestiami wylutowałem styczniki - świeci nadal)

Rozeznałem się po forum i na stronie producenta. Producent daje instrukcje do kilku modeli ST800P http://www.clifford.com.pl/pl/pobierz/instrukcje.html ale wersji 5.0 nie ma.

Obecnie dioda po włączeniu zapłonu świeci cały czas (włączony tryb serwisowy)
    Wg. instrukcji ST800P wyłącza się naciskając pilota.
    Wg. instrukcji ST800P ver. 5.4 przez wprowadzenie PIN KODU

Moje pytanie do której instrukcji się stosować i jak odzyskać PIN KOD lub zresetować centralkę aby powróciła do KODU fabrycznego (wg. ver. 5.4 Fabryczny kod cyfrowy jest zawsze jednocyfrową wartością 2)

Jeżeli uda mi się dokupić pilota (Pilot z białą diodą do obsługi alarmów z kodem PIN) to jak go wczytać do centralki.

Niestety Pan z serwisu w firmie Logic jest rzadko dostępny i pracuje w godzinach mojej pracy więc nie mam jak tam podjechać, a drażni mnie ciągłe otwieranie auta z kluczyka.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam,
    alarm który posiadasz to ST 800P v5.0 (5.4). (producent wprowadził ulepszenia - np. obsługę pilota silver dlatego większy numer)
    Alarm znajduje się w trybie serwisowym. Wyprowadzenie z trybu serwisowego tylko przez wprowadzenie pin kodu.
    Odzyskanie pin kodu tylko przez wgranie nowego oprogramowania w serwisie LOGIC. Nie ma innej opcji.
    Zaprogramowanie pilota możliwe tylko przy znajomości pin kodu.

Jeżeli dioda świeci cały czas i wymieniłeś switche to pilot nadaje się na złom.
  • Poziom 25  
    Myślę że czeka Cię długa droga w stronę światełka >>>>>?

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu.

• Poziom 11  
    Co kolega msepl miał na myśli? - bo rzeczowo to nic nie odpowiedział tylko się reklamuje ;).
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Mnie droga w stronę światełka kojarzy się ze np. ze śmiercią, w tym przypadku "śmiercią" pilota.
    Przykro mi że nie każdy zrozumiał metaforę.