Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przychwytywanie haseł - Program do zapisywania haseł i loginów.

elektryk_siedlce 24 Nov 2012 16:01 34155 5
    elektryk_siedlce
    User under supervision
    Witam.
    Oturz mam pewien problem a mianowicie chodzi o kontrolę mojego komputera.
    Potrzebny jest mi jakiś program który przechwytuje hasła i loginy logujących się osób na strony internetowe itp.Chodzi o to,że na moim komputerze często loguje się dużo osób i jeden z nich włamał mi się na facebook.pl i zmienił hasło w związku z tym planuje je odzyskać w taki sposób,że jak się znowu zaloguje(ten dzieciak)to,żeby program przechwycił to hasło i je gdzieś zapisał.

Znacie jakiś taki programik?
    Dodam jeszcze,że najlepiej by było jak by był legalny jednak z nielegalnym też sobie poradzę.
    Jeśli nie znacie legalnych to proszę o nielegalny (np:keylloger).
    Korzystałem z takiego programiku lecz chyba uszkodzony bo po utworzeniu ikonki na pulpicie i zamknięciu programu nie da się już go odpalić.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
    elektryk_siedlce
    User under supervision
    BILGO wrote:
    Zobacz na ten program: http://mini-monitoring.softonic.pl/ [działa 14 dni]

A czemu działa tylko 14dni?Czyżby był płatny?Mi chodzi o darmowe programy:)
    BILGO
    Level 38  
    To jest chyba wersja testowa...
    Jak długo chcesz używać tego programu szpiegowskiego?? Może wystarczy 7 dni , aby zdemaskować "hakera" :D
    elektryk_siedlce
    User under supervision
    BILGO wrote:
    Jak długo chcesz używać tego programu szpiegowskiego??

Już zakończyłem z nim pracę.Jak chcesz to zainstaluj go na chwilę,następnie wejdź do folderu w którym zainstalowany został program i otwórz ukryty plik tekstowy o nazwie bad_k1 lub bad_k2 i poczytaj sobie te wszystkie przekleństwa jakie są tam zapisane ;).Czyżby osoba która robiła ten program jest taka niewyżyta?:)
    Matuzalem
    Level 43  
    Szukasz czegoś co służy inwigilacji działań innych osób więc, nie tylko z przyczyn w Regulaminie forum wskazanych, radź sobie sam (niezależnie od tego czyj jest komputer, na którym się to śledzenie ma odbywać).

Na temat innych uchybień w Twych postach już nie będę się rozpisywał.