Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer gubi sieć/ słaby transfer.

24 Lis 2012 22:59 1101 6
  • Poziom 8  
    Kupiłem niedawno Acera Aspire V3-571G. Często kiedy z niego korzystam przestają się ładować strony, na gg staje się niedostępny jednak pokazuje że jestem połączony z siecią wi-fi, dopiero po ok. minucie wyświetla mi się ograniczony dostęp. Ponad to osiąga bardzo niski transfer przy internecie 12 mbit pobiera mi niecały 1mbit.
  • Poziom 43  
    Z jakim systemem masz tego Acera. Jaki router lub modem, jaki dostawca to musisz opisywać w temacie. Po podlaczeniu kablowo kompa z routerem jaka jest sytuacja? Jak daleko stoi laptop od routera.
  • Poziom 8  
    A więc tak lapek windows 7 home, router Pirelli DRG A223G z ktorym był nie dawno problem jednak netia zwiększyła sygnał i działa dobrze. Gdy podłącze kablem internet jest cały czas, jest szybszy jednak nie wiele szybszy testy szybkości przeprowadzałem speedtestem. Router mam w tym samym pokoju co laptop, na kanale 11 i na tym kanale działa tylko mój router w okolicy.
  • Poziom 43  
    No właśnie próbowałeś ze zmianą kanałów na niższe?
  • Poziom 12  
    Skoro tak po kablu jak i wifi nie ma pełnego pasma, to raczej nie jest to wina laptopa. Trudno mi uwierzyć, że obie karty(kablowa i wifi) padły. Raczej szukaj przyczyny w tym modemojakrouterze.
  • Poziom 8  
    Więc co mogę zrobić ? Jak zmienić kanał ?
  • Poziom 8  
    Zmiana kanału nic nie daje.