Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Acer Aspire 7751G - zawiesza się podczas kopiowania

woldim 25 Nov 2012 06:01 1008 3
    woldim
    Level 8  
    Oddałem laptopa do naprawy, wymienili dysk. Na początku plik 2GB się przekopiował bez problemu, na drugi dzień miałem już plik 5GB który za KAŻDYM razem się zawiesza gdy próbuję go przekopiować, ale dodam ,że ten plik 5GB jest z innego pendrive, ale później sformatowałem go i dalej jest to samo... o co chodzi?

Dodano po 19 [minuty]:

Udało mi się przekopiować przez port USB do którego jest ciągle podłączona myszka, czy to oznacza ,że mam zepsuty port USB z drugiej strony laptopa?
    menelex2
    Level 11  
    próbowałeś inny plik?
    adamadi33
    Level 43  
    Jaka pamięć przenośna model i marka?
    Jaki system plików na pamięci przenośnej?
    woldim wrote:
    Udało mi się przekopiować przez port USB do którego jest ciągle podłączona myszka, czy to oznacza ,że mam zepsuty port USB z drugiej strony laptopa?

Skoro mysz działa prawidłowo.
    kasiunia7777
    Level 39  
    woldim wrote:

Jeżeli tak, to masz uszkodzony, pewne ci rozłącza na nim. Możesz przeczyścić styki tego portu specjalnym preparatem lub czymś z alkoholem np woda po goleniu, perfumy. Może coś to da.

Ja mam też jednego denerwującego pendriva Kingstona którego rozłącza wszędzie, bo jest rozsuwany i coś w nim nie łączy. Na szczęście go nie kupiłam tylko wygrałam dawno temu na jakimś konkursie. Ty też masz rozsuwany? one często się psują. Lepsze są z normalną zatyczką lub obracane.