Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

funai lh7-m19bb-kanały cyfrowe.

vernun 25 Nov 2012 22:49 1704 8
    vernun
    Level 9  
    Witam, mój problem wiąże się z problemem z piątku, mianowicie w piątek telewizor znajdywał mi kanały cyfrowe(około 36), tylko były zablokowane pinem. Próbowałem go usunąć poprzez zmianę softu. Teraz gdy już nie mam pinu podczas szukania kanałów, dochodzi do ok. 31%, znajduje 21 kanałów, których nawet nie ma w pakietach, na przykład "Comedy Central", następnie przeskakuje od razu na 50% gdzie znajduje 3 kanały analogowe. Podejrzewam, że jest to spowodowane zmianą softu. Ma ktoś może fabryczny soft? Może wina leży po innej stronie?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    telesat1
    Moderator on vacation ...
    Ja mam soft ale z czwartku.:D
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    Kanały cyfrowe?
    Jakie?
    Kablowe czy naziemne?
    vernun
    Level 9  
    Naziemne, naziemne
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    Jesteś tu już chwilę, ale zapewne nie znalazłeś informacji w poprzednich tematach, że część kanałów w przekazie cyfrowym naziemnym jest zablokowana i nie ma możliwości ich odbioru po za wykupieniem abonamentu w Cyfrowym Polsacie, żadne operacje typu zmiana softu tego nie zmienią...
    vernun
    Level 9  
    Ja wiem, ale chodzi mi o to, że nawet Tvp1 i Tvp2 nie znajduje mi
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    A to już wina instalacji antenowej, o której nic nie wiemy...
    Sprawdź 'ręcznie" poszczególne częstotliwości MUX-ów...
    User removed account
    User removed account  
    vernun
    Level 9  
    Znalazłem rozwiązanie mojego problemu, otóż wgrałem przez niedopatrzenie soft do telewizora LT-M19BB, a on ma MPEG2. Podejrzewam, że to przez to. Więc ponawiam prośbę o oprogramowanie do mojego TV :)