Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b6 zmiana modułu komfortu dopasowanie pilota

26 Lis 2012 00:47 6009 3
  • Poziom 9  
    Witam . Zmieniłem w swojej audi a4 b6 2001 1.9tdi AWX moduł komfortu teraz mam problem z adaptacją starego pilota . Próbowałem vagiem i auto com-em i nie przyniosło to żadnego rezultatu .Proszę o pomoc .
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wróżek brak. Choćbyś podał numery modułów. Starego i nowego.
  • Poziom 9  
    mój moduł ma oznaczenie 8E0 959 433 AC kupiłem dwa jeden o takim samym numerze a drugi o numerze 8E0 959 433 AJ . Po pdłączeniu nowego modułu o takim samym numerze jak ja mam komputer znalazł 19 błedów w module przy próbie kasowania traci komunikację ze sterownikiem (było słychać jak przekaznik rozłancza ) oprucz tego nie działał wogule alarm ( przyciski na dzwiach swieciły i nie morzna było ich wyłączyć ) stwierdziłem że pewnie jest zepsuty wiec kupiłem inny o numerze 8E0 959 433 AJ w tym działa wszystko oprucz gdy otwieram mechanicznie czyli kluczykiem to nie działa centralny zamek ( zamyka normalnie wszystkie dzwi ) i nie mogę zaprogramować pilota . Dodam jeszcze że stary mój moduł wymieniam dla tego że przy temperaturach poniżej 6 stopni nie działało nic czyli podnoszenie szyb , światło w środku , alarm , centralny zamek natomiast gdy tem. była powyżej 6 stopni wszystko działa normalnie .
  • Poziom 9  
    temat rozwiązany vac-com 3122 poradził sobie .Zwykły vag 2.5 i 4.9 pl , memoskan U585 i auto-com nie dały rady .