Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B6 2006 Rok zamki nie działają

creative18020 26 Lis 2012 10:46 4362 1
  • #1 26 Lis 2012 10:46
    creative18020
    Poziom 7  

Witam. Mam pytanko apropo działania i nie działania zamków w pasacie B6 2006 rok 1,9 diesel jeżeli to ma znaczenie. Kilka dni temu chcąć wejść do samochodu zauważyłem że drzwi od pasażera nie otwierają sie od zewnątrz pomimo że centralny otworzył drzwi. od środka się otwierają bez problemu, nie wiem jak długo to trwa bo żona jeździ z tyłu z dzieckiem więc długo juz nie uzywałem drzwi pasażera z przodu. Wczoraj rano jechałem z dzieckiem po żone do pracy i za pierwszym razem otworzyłem drzwi tylne bez problemu, wsadziłem dziecko w fotelik i pojechaliśmy, podjechałem pod prace żony i znowu niespodzianka. Tylne drzwi tak samo jak i przednie od strony pasażera nie chcą się otworzyć od zewnątrz, otworzyłem je od środka i sprawdziłem blokadę dziecięcą ale jest wyłączona.

Zatem teraz już dwoje drzwi mi sie nie otwiera od zewnątrz i nie wiem w czym problem. słyszałem od znajomego że to popularne w VW bo on ma taki sam problem z golfem 4 gti ale ponieważ jemu to nie przeszkadza to nie robił z tym nic.

ze względu na rodzinkę chciałbym mieć dostęp do samochodu z każdej strony więc proszę o podpowiedzi co mogło się stać i jak można to naprawić, jeżeli jest to możliwe we własnym garazu bo jeżeli grubsza sprawa to czeka mnie wizyta u elektryka a chwilowo chciałbym tego osczędzić sobie bo dopiero co wymieniłem całe sprzęgło z dwumasą co pochłonęło troche gotówki ale niestety ten typ Passata tak ma że co 100-120 tysięcy sprzęgło z dwumasą do wymiany hehehehhe

z Góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Dodano po 6 [minuty]:

Jeżeli mógłbym coś dodać apropo tych pasatów B6 to proszę was nie kupujcie tego, miałem B5 i nic a nic sie nie działo oprócz standardowych wymian płynów i hamulców, zamieniłem na nowszy i chyba zrobiłem najgorsze co mogłem. byłem juz na różnych forach i wszędzie piszą to samo - Passat B6 jest najgorszym w historii volkswagenem na rynku. To tak ku przestrodze dla innych bo uwierzcie mi, mam go około roku a juz pochłonął tyle pieniędzy że z jego ceną to juz bym kupił A6 w kombiku jako rodzinny samochodzik

0 1
  • #2 29 Lis 2013 19:14
    tomek frankfurt
    Poziom 7  

Sprawdzłes ustawienia czy ktos tam cos nie pozmieniał? Masz vcds do dyspozycji?

1
  Szukaj w 5mln produktów