Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobra drukarka laserowa - kolor

kapturowiec 26 Nov 2012 11:47 1851 6
 • #1
  kapturowiec
  Level 2  
  Proszę o radę, chcę kupić kolorową drukarkę laserowa. interesuję mnie coś naprawdę dobrego w granicach cenowych 10 - 20 tyś. Co wybrać
 • #2
  zawiszanieczarny
  Level 12  
  Wydaje mi się że w tej cenie nie ważne jest to jakiego producenta wybierzesz, wszystkie urządzenia powinny drukować na przyzwoitym poziomie. Osobiscie wybierałbym drukarkę w której nie trzeba co chwila wymieniać kompletu tonerów, bębnów i innych rzeczy takich jak pas transmisyjny i fuser co jakis czas. Ważne bys dowiedział się jaka jest wydajnosc wymienionych przeze mnie podzespołów. Napisz mi na prv jesli chcesz jakąs ofertę. Pozdrawiam.
 • #3
  COPIERNICK
  Level 16  
  Nie napisałeś czy to ma być nowe czy używane...
 • #4
  amireczek
  Level 15  
  Witam
  Zerknij na Kyocery Task Alfa (mogą być tez odpowiedniki Utax lub Triumph Adler) bębny mają na 300 tyś kopii a w kwocie jaką dysponujesz na pewno coś dobrego wybierzesz.
  Pozdrawiam
 • #5
  kapturowiec
  Level 2  
  Tylko nowa mnie interesuję.
 • #6
  Matheu
  Level 23  
  Mam takie dziwne wrażenie, że nie kupujesz za swoje pieniądze - skoro masz do wydania 10 000 - 20 000 zł i nawet nie bardzo wiesz, co chciałbyś na niej robić.
  O swoją kasę chyba byś dbał...

  Może jednak podasz jakieś wymagania?
 • #7
  kapturowiec
  Level 2  
  Drukarki potrzebuje do uzupełnienia druku w drukarni. Posiadam dużo urządzeń ale do druku tradycyjnego czyli offset a w druku cyfrowym tylko do tej pory zlecaliśmy innym. Chciałbym zacząć drukować małe nakłady typu wizytówki, zaproszenia itp u siebie.