Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modem ZTE MF195 od t-mobile

26 Lis 2012 15:37 2559 2
  • Poziom 11  
    Witam!
    Zacznę od tego, że moja matka wzięła laptopa wraz z internetem z modemem jak w opisie. Na początku wszystko było ok. zainstalowałem modem na laptopie, łączyło się bez problemów. Niestety mama musi wyjeżdżać do Niemiec, a modem ten nie chciał obslugiwac innych kart prócz t-mobile. Na szczęście miałem jeszcze modem od Play, który obsluguje inne karty, więc dałej jej ten. Modem od t-mobile postanowilem zainstalowac u siebie na komputerze. Instalcaja przebiegla bez problemów, wszystko mialo być ok. do chwili kiedy chciałem się połączyć z siecią. Jak wciskam na tym programie "internet manager" by sie połaczyć to po paru sekundach łaczenia się wywala mi komunikat "błąd połaczenia. spróbuj ponownie". Sterowniki reinstalwałem kilkakrotnie, lecz bez rezultatu. Najdziwniejsze jest to, że na modemie od Play karta t-mobile działa, fakt, że łączy się tylko przez edge, a na laptopie modem od t-mobile chodził normalnie. Dodam również, że laptop jak i mój komputer maja system win 7 64bit z tym, że laptom Home Premium, a stacjonarny Professional.
    Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
  • Poziom 2  
    Paweł jak sobie z tym poradziłeś? Prosze o odpowiedz.
  • Poziom 11  
    Niestety nie miałem innego pomysłu jak od nowa zainstalować system. Bardzo ważne by jako pierwszy zainstalować modem od t-mobile, dopiero potem jeśli mamy to od innych operatorów, wtedy wszystkie modemy powinny chodzić normalnie na jednym systemie.