Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder DVB-t jaki wybrać

Bajo 26 Lis 2012 18:59 4551 6
  • #1 26 Lis 2012 18:59
    Bajo
    Poziom 12  

Witam przymierzam się do zakupu dekodera DVB-t.. Prosze o pomoc w wyborze.
    Do znawców tematu mam pytanie odnośnie nagrywania filmów przez dekodery na zewnętrznych nośnikach pamięci "USB". W jakiej jakości zostają nagrane filmy na niżej wymienionych dekoderach i czy są wogóle godne polecenia. Ewentualnie proszę o polecenie mi danego modelu dekodera który byłby dobry w tym przedziale cenowym.

Odbiornik TV DVB-T Esperanza EV101
    http://www.nokaut.pl/telewizory-led/odbiornik...jwyzszej-jakosci-doradztwo-przed-zakupem.html

Apollo AHD-100 Dekoder DVB-T i odtwarzacz FHD
    http://www.nokaut.pl/dekodery-telewizji-cyfro...o-ahd-100-dekoder-dvb-t-i-odtwarzacz-fhd.html

Proszę o pomoc.

0 6
  • Pomocny post
    #2 26 Lis 2012 19:25
    andrefff
    Poziom 36  

W takiej w jakiej nagrasz. Ten drugi bym polecił.

0
  • Pomocny post
    #3 26 Lis 2012 19:54
    _cheetah_
    Poziom 37  

Bajo napisał:
    W jakiej jakości zostają nagrane filmy
    W oryginalnej.

Bajo napisał:
    Ewentualnie proszę o polecenie mi danego modelu dekodera który byłby dobry w tym przedziale cenowym.
    Link

0
  • #5 27 Lis 2012 12:13
    _cheetah_
    Poziom 37  

Większość z tych dekoderów to ten sam model bazowy, brandowany przez różnych sub-producentów lub firmy handlowe. Ja bym wybrał coś, co ma przynajmniej potencjalne wsparcie oprogramowania, czyli przykładowo coś z Wiwy (HD-95 (MEMO)) czy Fergusona (T-65).

0
  • #6 06 Gru 2012 23:53
    Bajo
    Poziom 12  

Kupiłem Fergusona T-65, spisuje się ok. Troche wolny w przełączaniu miedzy kanałami. Dzięki za zainteresowanie tematem.
    Pozdrawiam

0
  • #7 07 Gru 2012 09:30
    Fotodetektor

Poziom 30  

Wgraj kolego nowy soft to powinno się poprawić lub podaj wersje jaką posiadasz to dodam do pobranie jak masz niższą.
    Obecnie mam najwyższy plik z numerem V1.055

0