Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D-LINK DCS-2310L - zewnętrzna kamera cloud w klasie ochrony IP65

piokrza 26 Lis 2012 22:59 1164 0
  • D-LINK DCS-2310L - zewnętrzna kamera cloud w klasie ochrony IP65D-Link, znany producent urządzeń sieciowych, poszerzył ostatnio swoją ofertę o nową kamerę HD PoE Outdoor Cloud Camera (model DCS-2310L). Urządzenie jest przeznaczone dla właścicieli domów i ma służyć do monitoringu posiadłości. Kamera obsługuje system Power-over-Ethernet (PoE), co oznacza, że do przesyłu danych i zasilania potrzebny jest tylko jeden kabel.

    DCS-2310L jest pierwszą zewnętrzną kamerą firmy D-Link, która obsługuje serwis mydlink cloud, umożliwiający użytkownikom dostęp do obrazu na żywo oraz zdalne zarządzanie z każdego urządzenia podłączonego do sieci Internet. Współpracuje ze smartfonami i tabletami z oprogramowaniem iOS i Android. Posiada 1-megapikselowy przetwornik CMOS oraz zdolność nagrywania w trybie 720p HD. Ponadto, technologia night vision pozwoli na pracę zarówno w dzień jak i w nocy pozwalając na obserwację terenu w odległości do 4,6 metra w ciemności. Z kolei technologia Motion Detection umożliwi automatyczne rozpoczęcie nagrywania i wysyłanie powiadomień e-mail.

    Jak już wspomniano, kamera Outdoor Cloud DCS-2310L jest przeznaczona do pracy w warunkach zewnętrznych. Została wyposażona w obudowę odporną na zmienne warunki pogodowe, gwarantującą ochronę w klasie IP65, co oznacza, że zapobiega ona dostawaniu się do wnętrza kurzu i wody pod niskim ciśnieniem. Jest też odporna na temperatury od -25°C do +50°C. Zewnętrzna kamera firmy Dlink ma być "łatwa w instalacji" i kosztować 306 dolarów amerykańskich (wg danych zawartych w serwisie aukcyjnym Amazon.com).

    Źródło: http://www.dlink.com/us/en/home-solutions/view/network-cameras/dcs-2310l-cloud-camera-2300