Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FX-SPORT VR1 - programowalne słuchawki treningowe z wbudowanym odtwarzaczem MP3

piokrza 26 Lis 2012 23:27 2052 0
 • FX-SPORT VR1 - programowalne słuchawki treningowe z wbudowanym odtwarzaczem MP3W czasie treningów i ćwiczeń na siłowni niejednokrotnie mogą przydać się porady osobistego trenera na temat kształtu sesji treningowych i samomotywacji - z takiego założenia wyszedł producent bezprzewodowych słuchawek FX-SPORT VR1 przeznaczonych dla osób aktywnie spędzających czas. VR1 to zasadniczo wirtualny trener, który pozwala wstępnie ustawić do 64 spersonalizowanych wiadomości, takich jak instrukcje, powiadomienia o czasie i wiadomości motywujących, do siebie i we własnych słowach. Według źródła mają być one ponownie odtwarzane w precyzyjnie wyznaczonych momentach, podczas całej sesji treningu.

  VR1 zawiera także funkcję o nazwie "wyścigu wirtualnego sportowca", która pozwala użytkownikom na rywalizację z wirtualnym zawodnikiem z wstępnie określonymi parametrami (ustawienia dokonywane za pomocą bezpłatnego oprogramowania na PC). Jest także przydatne dla trenerów, którzy mogą tworzyć spersonalizowane treningi dla osób indywidualnych, wysyłając je za pomocą wiadomości e-mail.

  Zestaw słuchawek FX-SPORT VR1 jest wodoodporny, a może być również w pełni wodoszczelny po wykorzystaniu opcjonalnego silikonowego futerału FX-SPORT. Wbudowany odtwarzacz MP3 pomieści do 8GB utworów, a funkcja text-to-speech odczyta i przekaże w formie ustnej tytuły albumów lub list odtwarzania. W odtwarzaczu zastosowano też niezależną zmianę ścieżki i regulację głośności. Na jednym komplecie baterii urządzenie może pracować nieprzerwanie do 5 godzin.

  Słuchawki FX-SPORT VR1 z wbudowanym odtwarzaczem MP3 są dostępne dla zamawiających w cenie 179 dolarów amerykańskich.

  Źródło:
  http://www.fx-sport.net/vr1-headphones

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1403 postów o ocenie 112, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.