Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piekarnik sprzęt bezpieczny dla całej rodziny

27 Lis 2012 14:20 3387 7
 • Poziom 2  
  Witam,
  interesuje mnie model nowoczesnego piekarnika, który oprócz tego,że będzie się atrakcyjnie prezentował, posiada również funkcje zabezpieczające przed małymi dziećmi, jakieś blokady,etc. Ktoś ma coś godnego polecenia?
 • OptexOptex
 • Poziom 18  
  Z takimi funkcjami są niektóre modele Electrolux np. eob 64201x, eob 55100x, EOB 64101X, EOC 68200 X (to modele polecane przez inne szczęśliwe mamy z innego forum ;-) ) chyba głównie te, które maja funkcję pirolizy i katalizy. Jest to taki plastikowy element po prawej stronie u góry drzwiczek, który się blokuje mechanicznie podczas działania funkcji w/w. Ewentualnie za 10 zł możesz taką blokadę dokupić. Wtedy montuje się ją z boku piekarnika.
  Do tego dobrym rozwiązaniem jest piekarnik z chłodzoną obudową i tzw. "zimnym frontem".

  tutaj masz listę piekarników z funkcją blokady drzwi przed otwarciem.
  Domniemam, że pisząc "nowoczesny piekarnik" masz na myśli do zabudowy ;-)
 • OptexOptex
 • Poziom 2  
  patryk260983 dzięki za cenne wskazówki:) dokładnie, pisząc "nowoczesny" piekarnik miałam na myśli ten do zabudowy:) może ktoś, z tej listy, który zaproponowałes jest w stanie polecić model szczególnie sprawdzony?
 • Poziom 10  
  Była już tutaj wielokrotnie dyskusja na temat piekarników i zawsze dochodziliśmy do wniosków, że istotne są prowadnice teleskopowe, termoobieg, termosonda, czysczenie pyrolityczne. Ja osobiscie ostatnio jestem pod wrażeniem piekarnika integra smart.
 • Poziom 1  
  A jak rzecz ma się z tymi piekarnikami, które mają funkcje gotowania na parze? Bo chyba takie są, prawda? Czy to jest dobre, warto tym się zainteresować?
 • Poziom 9  
  Sprawdzony w moim przypadku to model piekarnika Mastercooka MF-880 ATCX bo mam go osobiście w domu i przy 2 dzieci się sprawdza bo ma drzwi z poczwórną szybą -obudowa i front piekarnika pozostaje zawsze zimny a piekarnik mam standardowo przy ziemi nie wysoko w słupku. Do tego piekarnik nowoczesny z mnóstwem funkcji - sprawdzonych przeze mnie i żonę, jest też pyroliza - z efektów czyszczenia jesteśmy zadowoleni.
  Moderowany przez mrhari:

  3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

 • Poziom 9  
  Ja bym chciała się poradzić co do kuchenki gazowej najlepiej z piekarnikiem elektrycznym też bezpiecznej dla dwóch małych terrorystek. Najlepiej żeby szyba piekarnika się nie grzała a uruchomienie gazu jakoś blokowało.
 • Poziom 1