Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piekarnik sprzęt bezpieczny dla całej rodziny

27 Lis 2012 14:20 3387 7
  • Poziom 2  
    Witam,
    interesuje mnie model nowoczesnego piekarnika, który oprócz tego,że będzie się atrakcyjnie prezentował, posiada również funkcje zabezpieczające przed małymi dziećmi, jakieś blokady,etc. Ktoś ma coś godnego polecenia?
  • OptexOptex
  • Poziom 18  
    Z takimi funkcjami są niektóre modele Electrolux np. eob 64201x, eob 55100x, EOB 64101X, EOC 68200 X (to modele polecane przez inne szczęśliwe mamy z innego forum ;-) ) chyba głównie te, które maja funkcję pirolizy i katalizy. Jest to taki plastikowy element po prawej stronie u góry drzwiczek, który się blokuje mechanicznie podczas działania funkcji w/w. Ewentualnie za 10 zł możesz taką blokadę dokupić. Wtedy montuje się ją z boku piekarnika.
    Do tego dobrym rozwiązaniem jest piekarnik z chłodzoną obudową i tzw. "zimnym frontem".

tutaj masz listę piekarników z funkcją blokady drzwi przed otwarciem.
    Domniemam, że pisząc "nowoczesny piekarnik" masz na myśli do zabudowy ;-)
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    patryk260983 dzięki za cenne wskazówki:) dokładnie, pisząc "nowoczesny" piekarnik miałam na myśli ten do zabudowy:) może ktoś, z tej listy, który zaproponowałes jest w stanie polecić model szczególnie sprawdzony?
  • Poziom 10  
    Była już tutaj wielokrotnie dyskusja na temat piekarników i zawsze dochodziliśmy do wniosków, że istotne są prowadnice teleskopowe, termoobieg, termosonda, czysczenie pyrolityczne. Ja osobiscie ostatnio jestem pod wrażeniem piekarnika integra smart.
  • Poziom 1  
    A jak rzecz ma się z tymi piekarnikami, które mają funkcje gotowania na parze? Bo chyba takie są, prawda? Czy to jest dobre, warto tym się zainteresować?
  • Poziom 9  
    Sprawdzony w moim przypadku to model piekarnika Mastercooka MF-880 ATCX bo mam go osobiście w domu i przy 2 dzieci się sprawdza bo ma drzwi z poczwórną szybą -obudowa i front piekarnika pozostaje zawsze zimny a piekarnik mam standardowo przy ziemi nie wysoko w słupku. Do tego piekarnik nowoczesny z mnóstwem funkcji - sprawdzonych przeze mnie i żonę, jest też pyroliza - z efektów czyszczenia jesteśmy zadowoleni.
    Moderowany przez mrhari:

3.1.10. Zabronione jest rozpowszechnianie, bez zgody Usługodawcy, reklamy w każdej postaci, w tym kryptoreklamy.

• Poziom 9  
    Ja bym chciała się poradzić co do kuchenki gazowej najlepiej z piekarnikiem elektrycznym też bezpiecznej dla dwóch małych terrorystek. Najlepiej żeby szyba piekarnika się nie grzała a uruchomienie gazu jakoś blokowało.
  • Poziom 1