Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

analogowa Vectra, dwa tv, rozna ilosc kanalow

27 Lis 2012 17:16 1566 2
  • Poziom 10  
    WItam,

Mam analogowa vectre i dwa TV, jeden plazma a drugi to stary tv Curtis, wczoraj vectra przeprowadzala jakas modernizacje i nic nie dzialalo. Dzisiaj niby wlaczyli i tu pojawia sie problem na plazmie sa te kanaly ktore byly a na Curtisie zniknela wiekszosc kanalow zostalo moze z 10. Co sie stalo ? Zakladam, ze to wina starego tv i w jakis sposob jego szukanie jest zbyt waskie zeby znalezc reszte kanalow ? Wyszukiwanie odbywa sie tylko poprzez UHF1/2/3

ps. Dzwonilem na infolinie ale czlowiek z ktorym rozmawialem mial jeszcze mniejsze pojecie o tym niz ja.
  • Poziom 31  
    Zapytaj operatora, na jakich kanałach nadają poszczególne programy. Ile ich było. Jaki to Curtis, jaką ma głowice S20 czy S40? Możliwe że po awarii lub modernizacji poziom sygnału masz za mały. Czy część programów śnieży?
  • Poziom 10  
    Co do pierwszego pytania poki co nie wiem, dokladnej ilosci tez nie znam ale na plazmie wydaja sie byc wszystkie te ktore jeszcze wczoraj mialem i na Curtisie. Co do samego tv to tyle ile znalazlem jest to Curtis CE model 2002, te kanaly ktore odbieram nie snieza, obraz jest dobry.