Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] dwurdzeniowego (lub nowszy jedno) laptopa do 500zł

Brivido 28 Lis 2012 14:34 2307 25
    Brivido

Poziom 31  
    Coś z C2D, reszta można powiedzieć, że dowolna. Sprawny. Ew z prockiem jednordzeniowym typu nowszego Celerona M. Cena max 500zł, preferowana mniejsza, wraz ze "słabszymi" parametrami ;)
    Ew do tego jakiś dysk 2.5'' do 160 GB za dobrą cenę, ew zamiana większego na dwa mniejsze.
    Kontakt dowolny, GG, PW, mail - przyciski pod postem
    gregor1987
    Poziom 10  
    a moze byc notebook 10,1 '
    N570 2x1,66
    250 dysk
    karta graf.intel 3150
    rafaellos28
    Poziom 10  
    Mam della D630 z prockiem Core 2 Duo 2,2GHz L2- 4MB, grafika intel 358MB, ekran 14,1 panorama świeci idealnie, dysk 80GB ale mogę wrzucić 320GB, nagrywarka DVD, wbudowany modem 3G z GPS! Wi-Fi, Bluetooth, RAM 2GB DDR2, czujnik oświetlenia, bateria trzyma do dwóch godzin, zasilacz, poczytaj sobie o tym sprzęcie na necie to się przekonasz ale oddam go za 630zł zadbany 100% sprawny
    Brivido

Poziom 31  
    Wiem co to są te Delle. Akurat te mogę mieć tanio, ale ich nie chce, szukam czegoś "innego" ;)
    ZonX
    Poziom 22  
    Lenovo R61E T7100 hdd 160gb, zasilacz. Bateria do wymiany lu regeneracji, trzyma ok 15 minut.

Jak jesteś zainteresowany daj znać, podam więcej info.
    miśko77
    Poziom 15  
    Mam NC6320 core2 duo z dyskiem 160gb 1 gb ram, nagrywarka , bateria sprawna za 430 złotych.
    fiend_
    Poziom 43  
    rafaellos28 napisał:
    spokojnie rusza battelfield 3 na high, call of duty black ops 2 high i wiele innych nowych gier sprawdzałem i osobiście grałem, w ciągłej eksploatacji można sprawdzić osobiście i się przekonać

Ciekawe jak Battlefield 3 na tym odpalasz mistrzuniu, ściema taka że aż oczy bolą.
    rafaellos28
    Poziom 10  
    Tak odpalam to wpadnij do mnie to sobie sprawdzisz niedowiarku, jak intel hd 3000 chodzi na low i zżera pamięć graficzną z ram a co dopiero na własnej grafice ati 1GB poczytaj sobie na necie bo widzę, że się nie orientujesz...
    Arteko77
    Poziom 27  
    fiend_ napisał:
    W ilu, 5 fps? W okienku 800x600 grasz? Pomijając fakt że BF3 przecież wymaga karty DX11...

Ale co ty możesz wiedzieć nie pojmujesz jego inteligencji :P
    rafaellos28 napisał:
    zżera pamięć graficzną z ram

WTF?! ram jako pamiec graficzna ?!...
    Brivido

Poziom 31  
    A niby nie?
    Brivido

Poziom 31  
    On właśnie pisał jak chodzi na Intelu z dzieloną pamięcią a jak na ATI z własną.
    Ale w tym momencie to jest już offtopik niezły.
    rafaellos28
    Poziom 10  
    fiend_ napisał:
    Na integrze tak, nie na HD 3650

haha dobry jesteś widać, że się "znasz" hehe rozbawiasz mnie

na ati radeon mobility hd 3450 z pamięcią 512MB i słabszym procesorze intel core 2 duo t7500 2,2GHz L2-4MB chodzi na LOW więc radzę Ci abyś sobie poczytał na necie lub obejrzał filmy na you tube
    fiend_
    Poziom 43  
    rafaellos28 napisał:
    fiend_ napisał:
    Na integrze tak, nie na HD 3650

haha dobry jesteś widać, że się "znasz" hehe rozbawiasz mnie

Ty mnie ziomuś rozbrajasz:

Cytat:
    Mam na sprzedaż Acer Aspire 5920G procesor Intel Core 2 Duo T9300 2,5GHz L2- 6MB!!! Karta Graficzna ATI Radeon Mobility HD 3650 o pamięci własnej 1GB z hyper momory do prawie 3GB pamięci graficznej!, pamięć RAM 4GB, dysk 500GB + 1T zewnętrzny, karta dźwiękowa HD z systemem Dolby home theather virtual surround system, ekran 15,4 cala święci rewelacyjnie, WiFi, bluetooth, napęd nagrywarka DVDRW odtwarzacz blue ray!

Żywcem wyrwane z opisu allegro/ okrzyków handlarza na bazarze, pojęcie to ty blade masz

Co z tego że odpalisz na low? 800x600 i ile fps? 5?

Na youtube twoim zdaniem wszystko jest prawdą?
    rafaellos28
    Poziom 10  
    a miałeś tego laptopa i grałeś w bf3 na nim w takiej konfiguracji? zapewne nie, więc się nie udzielaj, dlatego napisałem, że jak ktoś nie wierzy to może przyjść do mnie i sprawdzić - zapraszam

spróbuje zamieścić film dla takich niedowiarków jak Ty... co myślą że takie gry na nie wiadomo na czym chodzą, wymagania też zawsze są zawyżone
    Brivido

Poziom 31  
    To jak mój brat w BF3 multi śmigał na średnich na HD3870, a na wysokich na GTS450, ~40-50 FPS w tych dwóch przypadkach.
    rafaellos28
    Poziom 10  
    Da się na niej płynnie grać więc nie tylko karta graficzna tu jest ważna a inne parametry jak np procesor...

poza tym karta ati hd 3650 są z pamięcią własną 512MB i 1GB więc to też różnica

właśnie nagrałem filmik telefonem zaraz zamieszczę ( od razu mówię że jakość nagrania jest taka sobie no i ciężko jest grać jedną ręką i trzymać telefon w drugiej ) ale mogę tym samym udowodnić, że gra na takim sprzęcie chodzi płynnie
    Brivido

Poziom 31  
    Dobra, to jak mi tak spamujesz tym tutaj to mogę go wziąć za te 500zł.
    rafaellos28
    Poziom 10  
    film już jest format mp4 ale nie mogę go zamieścić na elektrodzie bo mi pokazuje że plik ma niedozwolony format choć nagrany jest w mp4 nie rozumiem więc zamieściłem go na chomikuj mój nick chomika to: altec83 i od razu jest plik bf3.mp4 ( ustawilem 100MB FREE by ktoś nie myślal że naciągam na transfer ) to te nagranie, sorry że nagrał się na boku obraz ale tak trzymałem telefon, jakoś na szybkiego tak wyszło bo nie lubię jak ktoś nie wie, nie miał styczności z tym sprzętem a zarzuca mi że piszę bajki że na takim sprzęcie BF3 nie chodzi ehh...

Dodano po 8 [minuty]:

Arteko77 napisał:
    fiend_ napisał:
    W ilu, 5 fps? W okienku 800x600 grasz? Pomijając fakt że BF3 przecież wymaga karty DX11...

Ale co ty możesz wiedzieć nie pojmujesz jego inteligencji :P
    rafaellos28 napisał:
    zżera pamięć graficzną z ram

WTF?! ram jako pamiec graficzna ?!...

nie rozumiesz sensu?? że karta HD 3000 nie ma własnej pamięci graficznej tylko pobiera ją z RAMu tak trudno zrozumieć??

to raz, dwa

robiłeś mi test na inteligencje i uznajesz mnie za jakiegoś nie pełno sprytnego??
    rafaellos28
    Poziom 10  
    fiend_ napisał:
    Z chęcią zobaczyłbym ten filmik ale obecnie mam łącze 64Kb/s...
    Opowie mi ktoś ile tam fps na oko? 5-10?
    Jeszcze raz.
    CO Z TEGO ŻE CHODZI. Czy da się w to grać bez problemu z płynnością (30fps+?) Moim zdaniem nie...

Sorry ale nie dawno mówiłeś, że w ogóle ta gra na takim sprzęcie nie chodzi więc...???

Gra chodzi płynnie tylko nie da się sterować klawiszami i myszką trzymają w tym czasie telefon

Tak jak pisałem wcześniej zapraszam do osobistego sprawdzenia, bo może ktoś znów mi coś zarzuci, że to jakiś film nagrany itp brednie...

Dodano po 46 [sekundy]:

Brivido napisał:
    Pozwoliłem sobie wrzucić jako prywatny, http://www.youtube.com/watch?v=mr0SZTVLZSI&feature=youtu.be

ok nie ma problemu, pozwalam

Dodano po 3 [minuty]:

rafaellos28 napisał:
    fiend_ napisał:
    Z chęcią zobaczyłbym ten filmik ale obecnie mam łącze 64Kb/s...
    Opowie mi ktoś ile tam fps na oko? 5-10?
    Jeszcze raz.
    CO Z TEGO ŻE CHODZI. Czy da się w to grać bez problemu z płynnością (30fps+?) Moim zdaniem nie...

cytuje: "
    Ciekawe jak Battlefield 3 na tym odpalasz mistrzuniu, ściema taka że aż oczy bolą. "

Sorry ale nie dawno mówiłeś, że w ogóle ta gra na takim sprzęcie nie chodzi więc...???

Gra chodzi płynnie tylko nie da się sterować klawiszami i myszką trzymając w tym czasie telefon

Tak jak pisałem wcześniej zapraszam do osobistego sprawdzenia, bo może ktoś znów mi coś zarzuci, że to jakiś film nagrany itp brednie...

Dodano po 46 [sekundy]:

Brivido napisał:
    Pozwoliłem sobie wrzucić jako prywatny, http://www.youtube.com/watch?v=mr0SZTVLZSI&feature=youtu.be

ok nie ma problemu, pozwalam
    Brivido

Poziom 31  
    Do zamknięcia, kupiłem kilka Compaqów ;)