Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

YAMAHA RX-V620RDS - podłączenie korektora

luny07 28 Lis 2012 16:53 1410 4
  • #1 28 Lis 2012 16:53
    luny07
    Poziom 5  

Witam forumowiczów,
    moje pytanie jest takie: czy mogę pod YAMAHĘ RX-V620RDS podłączyć jakikolwiek korektor graficzny ( a jeśli tak to jaki polecacie)? Nie ukrywam, że noszę sie z zamiarem zakupu w/w używanego amplitunera a wiem, że dźwięk stereo nie jest powalający więc może warto by go było troszkę podrasować i dlatego pytam. A może doradzicie jak amplituner do kina będzie grał "fajnie" górą i dołem bez konieczności dokładania korektora.
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 28 Lis 2012 17:36
    dybas
    Poziom 37  

Jest to niemożliwe bez ingerencji do wnętrza aby móc przerwać tor sygnałowy. Sam pomysł uważam za niedorzeczny. Jeśli dźwięk Yamahy Cię "nie powala" kup bumboxa.

0
  • #3 28 Lis 2012 19:55
    luny07
    Poziom 5  

Nie to, że nie powala ale zawsze można ten dźwięk polepszyć ale skoro się nie da to i tak w porównaniu z konkurencją ten sprzęcik gra bardzo dobrze. Ale chętnie wysłucham innych propozycji/sugestii. Dodam, że lubię posłuchać wysokich tonów a i dobry basik też by się przydał.

0
  • #4 28 Lis 2012 20:13
    irek6311
    Poziom 33  

Wielkość pomieszczenia i kolumny wpływa na jakość basu ,
    jakiej wielkości masz pokój luny07 ?
    tak na marginesie korektor nie poprawi basu w małym pokoju a kolumny tanie też go nie zagrają dobrze ,
    amplituner kina domowego zagra dużo gorzej w stereo i bas będzie płytki < do muzyki odradzam .

0
  • #5 28 Lis 2012 20:28
    luny07
    Poziom 5  

pokój a raczej salon ma ok 30 m2. Kolumny zbudowane przez kolegę na bazie starych Tonsili (modelu nie pamiętam) ale grają super na Yamaha DSP-A592 ale niestety brakuje tu radia i dlatego chciałem zamienić na wyższy model. Zastanawiam się jeszcze nad SONY STR-DE445 RDS lub jakimś Technicsem (modelu jeszcze nie wybrałem). Jeśli chodzi o moje preferencje to generalnie słucham muzyki, oglądam teledyski na dvd a filmy raczej rzadko.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo