Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wzmacniacz, amplimikser Unitra ELTRON 100U - TANIO! OKAZJA!

piotrek121ol 28 Lis 2012 20:52 1983 1
  • #1 28 Lis 2012 20:52
    piotrek121ol
    Poziom 11  

Witam

Sprzedam legendarny amplimikser estradowy Unitra ELTRON 100U cena 150zł

Na tym forum o tym urządzeniu chyba nie muszę się rozpisywać, każdy kto tu zagląda wie co te cacko potrafi;)
    Krótko wzmacniacz posiada 6 kanałów i trzystopniową korekcję o mocy znamionowej 2x 100W (muzycznej 2x 150W) przy 4 ohm.

Seria Eltrona dostępnego na tej aukcji pochodzi z Bydgoskiej fabryki Unitra.
    Wzmacniacz odziedziczyłem po ojcu i tak się nim zaopiekowałem. Nie będę sciemiał, że mało używany... wręcz przeciwnie wzmacniacza często używałem do domowego odsłuchu.
    Cały czas gra jak należy nic nie było w nim wymieniane czy naprawiane za czasów mojego posiadania. Małe mankamenty to lekki trzask w kanale trzecim i szóstym podczas wkłada i wyciągania wtyki, oraz jeden z potencjometrów. Jak wiadomo wymiana podzespołów w tym modelu to groszowe sprawy i na pewno zbytnio nie obciążą kieszeni;) Reszta widoczna na zdjęciach.
    Nie jestem fanem słuchania głośnej muzyki, a jednak czystej jakości o doskonałości brzmienia. Więc wzmacniacz nie jest wymęczony, jedynie obudowa ma ślad użytkowania. Aktualnie stoi od roku nie używany, dlatego postanowiłem go sprzedać.

Preferowany odbiór osobisty ze względu na gabaryty, sentyment do sprzętu i nie ufność firmom kurierskim. Możliwość przetestowania na miejscu. Jednakże jest możliwość wysłania kurierem po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać!

Na innej mojej aukcji sprzedaje komplet kolumn Tonsila ALTUS 300 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Cały sprzęt mogę sprzedać w komplecie tj. Wzmacniacz Eltron 100U + 2x kolumny Altus 300 - cena 1050, odbiór osobisty.

Dla zainteresowanych mogę podesłać linka do aukcji na allegro

Naprawdę polecam, sprawdź moje aukcje....

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 18 Gru 2012 22:03
    piotrek121ol
    Poziom 11  

Wzmacniacz sprzedany - temat do usunięcia.
    Dziękuję za zainteresowanie.